Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

WTA
| Оновлено 02 жовтня 2021, 13:08
16852
15

Вела і посипалася. Світоліна програла у Чикаго суперниці з Тунісу

Першій ракетці України явно заважала травма ноги, і вона поступилася Онс Жабер

| Оновлено 02 жовтня 2021, 13:08
16852
15
Вела і посипалася. Світоліна програла у Чикаго суперниці з Тунісу
Jimmie48. Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 6) на стадії 1/4 фіналу вибула з хардового турніру WTA 500 в Чикаго.

Перша ракетка України, яка мала перший номер посіву, програла Онс Жабер з Тунісу (WTA 16) у двох сетах (4:6, 2:6).

У першій партії Світоліна вела у рахунку з брейком 4:1 і 40:15, після чого її гра несподівано посипалася, і Еліна програла 9 геймів поспіль.Очевидно, Світоліна не могла грати на повну потужність через травму правої ноги, яка у неї була перебинтована вище коліна.

У півфіналі Онс Жабер змагатиметься проти Єлени Рибакіної (Казахстан). В іншому півфіналі зіграють Маркета Вондроушова (Чехія) і Гарбінє Мугуруса (Іспанія).

WTA 500. Чикаго (США)

Жінки. 1/4 фіналу

  • Еліна Світоліна (Україна) [1] – Онс Жабер (Туніс) [6] – 4:6, 2:6
  • Белінда Бенчіч (Швейцарія) [3] – Єлена Рибакіна (Казахстан) [5] – 4:6, 1:3, відмова
  • Даніелла Коллінз (США) [10] – Маркета Вондроушова (Чехія) – 7:6 (7:4), 0:6, 6:7 (3:7)
  • Маї Хонтама (Японія) [Q] – Гарбінє Мугуруса (Іспанія) [2] – 3:6, 2:6

Пари 1/2 фіналу

  • Онс Жабер (Туніс) [6] – Єлена Рибакіна (Казахстан) [5]
  • Маркета Вондроушова (Чехія) – Гарбінє Мугуруса (Іспанія) [2]

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(61)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

«Що ви хочете?» Григорчук зухвало відповів Шевченку
Футбол | 26 березня 2025, 16:57 2
«Що ви хочете?» Григорчук зухвало відповів Шевченку

Коуч ЛНЗ заявив, що хоче бути ще жорсткішим

Стали відомі обидві півфінальні пари престижного турніру WTA 1000 у Маямі
Теніс | 27 березня 2025, 06:20 0
Стали відомі обидві півфінальні пари престижного турніру WTA 1000 у Маямі

Аріна Соболенко vs Жасмін Паоліні, Джессіка Пегула vs Александра Еала

Коментарі 15
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
LeonidasB
Все гаразд Еліна, одужуй і все буде добре! Ти найкраща!
Stanislav Matusevych
Дуже невчасно це пошкодження в Еліни. Тільки набрала форму вперше за майже три роки, і ось маємо. Не варто дорікати їй за поразку з рахунку 4:1, 15:40 на подачі Жабер, адже з травмою грати дуже важко. Є, звичайно, відчуття, що ряд важливих м'ячів можна було вигравати навіть на одній нозі, і навіть поборотися за перемогу, але то таке. Тепер потрапляння на Підсумковий виглядає чимось фантастичним. В Індіан-Веллсі можна ще надолужити згаяне, але за рухами Еліни схоже, що за 3-4 дні до ладу привести себе не вдасться. Можуть, звісно, знятися з Підсумкового не тільки Осака, але й Барті чи навіть не тільки вона, але для потрапляння до топ-10 Чемпіонської гонки потрібно виступити краще, ніж та ж Мертенс, і не пропустити інших бойових дівчат. У що не віриться.
Так, шкода, але давайте по-чесному. Шукати справедливості у спорті - справа невдячна, та все ж інколи вона прорізається. Якщо сім з половиною місяців займатися на корті незрозуміло чим (не буду знову вдаватися у можливі причини цього), то можна, виявляється, за рахунок тільки фарту та характеру здобути бронзу Олімпіади. Але на Підсумковий їдуть найстабільніші з гравців. За решту два місяці розпихати всіх ліктями і встигнути застрибнути в останній вагон потягу дуже складно. Не заслужила цього року Еліна Підсумкового. Просто не заслужила. Тому в кінці сезону залишить топ-10, отримає значно менші спонсорські контракти на наступний рік, і буде мати можливість подумати, що робити у подальшому. Час на топові звершення поки ще є. І грати є чим, як показали попередні два турніри. Тому з нового сезону - вперед і з піснею.
Fanat230784
Те, що на підсумковий не поїде - ясно, як білий день.
Тут інше: чи не зникне в Еліни мотивація виступати на високому рівні, чи не буде це початком заходу кар'єри, чи буде бажання повертати втрачені позиції ( а не участь в підсумковому відкине її далеко в плані набраних очок)?
kadaad
Как только влет, сразу придумывают какие-то отмазки.
euro2012_za_2012euro
Шансов выиграть Индиан Уэллс и улучшить шансы на Итоговый и так было немного.
Теперь их нет.
Мало того через пять недель, Свитолина рискует упасть на 13-е , ну уж в Десятке после Итогового её точно не будет - прервётся многогодичная серия в Топ-10.
0976260852
Це лише гра .не бідкайтесь
Viktor Savchuk
Подивився на FlashScore всі наші відмучились. Найдовше трималась Еліна.. Сьогодні показала нам шоу і за це дякуємо)) Швидкого одужання. Ще будуть перемоги і великі. Еліна боєць.
euro2012_za_2012euro
Уже на этой неделе , сегодня Мугуруса может обыграть в полуфинале Андрюшкину и отодвинуть Элину на #7 в рейтинге.
Holiday
Бывает. Пусть и Жаб-ер порадуется.
euro2012_za_2012euro
Никто никуда не поедет на Итоговый.
Для этого надо Выиграть Индиан Уэллс, затем Тенерифе250.
Но этого не будет.
Поедет на Тенерифе250 и там начнется отпуск.
romeoboss
Мабудь щось вспомнила,тому і програла. Знаете жинок, десь всплилі якісь негативні думки іось
тобі все шкереберть.
terhoha
ПОЗОРИЩЕ. 6 ракетка просирає 9 геймів підряд чорт зна кому.
Ярослав Скориков
Таке враження, що вона на тоталі грає.. виносить явних і мінусить на лузерах.... Заробітчанка....