Шок для Спаллетті. Спартак на виїзді обіграв Наполі в Лізі Європи

Сенсаційна поразка лідерів Серії А

3904
3

Сьогодні «Наполі» у другому турі Ліги Європи вдома зазнав сенсаційної поразки 2:3 від московського «Спартака». Команда Лучано Спаллетті вийшла вперед вже на першій хвилині, але вилучення Маріо Руя на 29-й хвилині перевернуло хід зустрічі на користь гостей.

«Наполі» - «Спартак» - 2:3
Голи: Елмас 1, Осімхен 90+4 - Промес 55, Ігнатов 80, Промес 90
Вилучення: Маріо Руй 29 - Кауфріз 82

Для Спаллетті це перша поразка на посаді головного тренера «Наполі». У Серії А «Партенопеї» лідирують, здобувши 6 перемог в 6 стартових турах.

В іншому матчі групи С «Легія» Ігоря Харатіна створила ще одну сенсацію, обігравши «Лестер» 1:0. Саме варшавський клуб лідирує в групі з 6 очками в активі. Сам Харатін вийшов в основі «Легії» на матч і провів на полі всі 90 хвилин.