Олег ШЕЛАЄВ: «Перемога потрібніша Шахтарю»

Спеціаліст поділився очікуваннями від поєдинку «гірників» з міланським «Інтером»

504
0
ФК Шахтар Донецьк

Екс-гравець збірної України Олег Шелаєв поділився очікуваннями від протистояння «Шахтаря» з міланським «Інтером» у межах групового етапу Ліги чемпіонів.

«Суперництво буде проходити на зустрічних курсах, домінування однієї з команд не буде. У першому таймі суперники будуть більше придивлятися один до одного, гольових моментів потрібно буде чекати після перерви. «Шахтар» і «Інтер» будуть сильно мотивовані, щоб реабілітуватися після останніх невдач в матчах з «Шерифом» і «Реалом», «Лаціо», відповідно.

Зі стратегічної точки зору перемога потрібніша «Шахтарю», італійці все ж, розраховують на шість очок у протистояннях з «Шерифом», проте, думаю, що буде зафіксована результативна нічия — 1:1», — вважає Шелаєв.

Матч «Шахтар» — «Інтер» відбудеться у вівторок, 28 вересня, о 19:45 за київським часом.