Олександр УСИК: «Хочу бій за всі пояси. І не хочу чекати 2-3 роки»

Новий чемпіон суперважкої ваги відповів на питання після поєдинку з Ентоні Джошуа

Олександр УСИК: «Хочу бій за всі пояси. І не хочу чекати 2-3 роки»
© Фото Кирила Авраменка. Олександр Усик

Олександр Усик після повернення до Києва дав прес-конференцію за підсумками перемоги над Ентоні Джошуа і завоювання поясів суперважкої ваги.

Про підтримку: «Я після поєдинку, після допінгу і прес-конференцій, вже був в готелі. Ліг і думав, що посплю класно. Але я помилявся. Під час підготовки я виключився з інтернету. І тут я вирішив почитати, що пишуть люди про мене. Я вдячний кожному українцеві, хто мене підтримував. Ця підтримка дуже відчувалася. І це важлива перемога для нашої країни. І нехай зробили це ми всією командою, але це спільна перемога - кожного українця».

«Звичайно, багато кого я засмутив перемогою. Ні, мало кого. У мене багато хто вірив».

«Один знайомий продав машину і поставив на мене. Я кажу, братан, у тебе ж це єдине, що було, ти ж живеш з цього. Він каже, що хоче нову машину. Я йому сказав, мовляв, не треба продавати».

Про об'єднання титулів: «Я не хочу чекати два-три роки - це дуже багато. Зараз у мене чотири пояси. Три основних - WBA, WBO, IBF і четвертий IBO, який є додатковим. Четвертий основний пояс знаходиться у Тайсона Ф'юрі. У них найближчий бій з Деонтеєм Вайлдером, а у нас - з Ентоні Джошуа. Перед цим поєдинком ми підписували контракт з опцією реваншу».

«Розмови про цей поєдинок можуть бути тільки після того, як Тайсон Ф'юрі відбоксує з Вайлдером, і у них там визначиться чемпіон, і після нашого реваншу з Ентоні. Природно, дуже б хотілося провести поєдинок за всі титули, тому що в суперважкій ваговій категорії цього не було, якщо не помиляюся, близько 30 років. Я хочу битися з тим, у кого буде пояс».

Про думки перед боєм: «Трохи шрам болить, все інше не болить. Усередині радіє все. Костюм Джокера? У нього в фільмі були білі шкарпетки, у нього не було краватки. Колір мого костюма був трохи червоніший, ніж шаровари одного з кошових отаманів. Всередині був «лисий файний парубок». А який образ можна ще придумати? Все вже придумано. У мене, звичайно, ще є ідеї, але їх рано видавати».

«Коли я вийшов в ринг, стояв у кутку, оголосили Ентоні. Так дивлюся на стадіон, велика кількість людей, ліхтарики. Кажу команді, що ось то, що зараз відбувається всередині мене, я бачив в своїх снах, коли мені було років 18-19, коли я готувався на ЧЄ та ЧС по аматорах. Засинаючи, я думав про великий стадіон, багато світла, вертольоти. Стояв з широко відкритими очима на все це дивився».

Про удари Джошуа: «Досить відчутні удари. Можна подивитися на мій фейс. Розсічення було, коли ми вдарилися головами, і потім легенький удар його джеба дорозбив брову. Не буду приховувати, що були дуже чутливі удари в підборіддя, по животу, які на якийсь час відправляли мене до Ілона Маска, але я дуже швидко повертався».

Чому не було нокауту: «Чого ви такий кровожерливий? Такі питання задають. Перемога є, все нормально. Чому обов'язково, щоб людина падала. У нього є рідні і близькі, мати і батько. Це великий шматок здоров'я в мінус, якщо людина падає і втрачає свідомість. Я не за це».

«І не за те, щоб він встав і забув, який сьогодні день. Не було нокауту - і слава Богу. Здоровіше будемо».

Про бої в суперважкій вазі: «Є ряд причин, за якими я виглядав не зовсім так, як хотілося б мені, і не зовсім так, як хотілося б моїм фанатам і глядачам. Якщо взяти поєдинок з Дереком Чісорою, я готувався до нього 8 або 9 місяців. Зупиняли два рази тренувальний табір, в цей час я переніс операцію на руці і захворів на ковід.
 
Нерозумно оцінювати людину за її іграми або боями, все ж змінюється. Люди роблять роботу над помилками і не повторюють якісь дурниці».

Про роль Анатолія Ломаченка: «Анатолій Миколайович завжди в темі. Є процесор, що працює, а є той, хто зробив цей процесор. Я постійно був на зв'язку з ним, він був в моєму тренувальному таборі і коли він не міг там бути присутнім, то ми були на зв'язку. Але він більше з Юрієм Івановичем був на зв'язку.

У момент суботнього вечора ми дуже довго з ним розмовляли, і він давав інформацію про те, що потрібно робити. Анатолій Миколайович дуже багато для цього робить. Але залишається осторонь, оскільки не меркантильний і до всіх цих мирських речей, які нам потрібні, він грамотно до них відноситься і намагається бути від них подалі».

Джерело — Sport.ua

(331 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    onco-clown
    onco-clown, 28.09.2021 16:08
    +8
    А уже на следующей неделе Фьюри - Уайлдер, если не перенесут. Лихо все происходит.
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:05
    +8
    Oleg Savchuk, 28.09.2021 15:52
    Поважаю Усика лише як боксера,його політ позиція нікчемна та ворожа,шансів виграти на виборах він не має,навіть в потроха їх більше хоч він мародер)
    А какая у него полит. позиция ? Ее нету, он человек спорта и тысячу раз об этом говорил.
    Политика Усика не интересует.
    potemkin78
    potemkin78, 28.09.2021 16:07
    +7
    сколько бы места на сайте бы было свободным если бы сразу это интервью выложили
    kum_Poltava_
    kum_Poltava_, 28.09.2021 16:57
    +6
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:45
    Ни в одном интервью не слышал подобного.
    Да и если уж на то пошло, а какие претензии к русскому народу? Идиотов везде хватает, и у нас их огого тоже. У меня лично претензии к руководству России, это да. Но к народу? Те кто живет в глубинках, в пгт, в селах, работают, пенсионеры. Какие к ним могуть быть претензии?
    А на счет войны, понятно что Россия там замешана по самые не хоче, но и на стороне долбанутых воюет очень много украинцев(по паспорту так точно). По логике, это можно назвать гражданской войной. Но даже такого от Александра я не слышал.
    При чому тут те, хто воює на українській стороні? Вони захищають свою державу, а не напали і воюють на чужій території. Зараз за слова Крим - це Крим у Росії посадити можуть, прописано Законом.
    Archie FireLion
    Archie FireLion, 28.09.2021 16:58
    +5
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:45
    Ни в одном интервью не слышал подобного.
    Да и если уж на то пошло, а какие претензии к русскому народу? Идиотов везде хватает, и у нас их огого тоже. У меня лично претензии к руководству России, это да. Но к народу? Те кто живет в глубинках, в пгт, в селах, работают, пенсионеры. Какие к ним могуть быть претензии?
    А на счет войны, понятно что Россия там замешана по самые не хоче, но и на стороне долбанутых воюет очень много украинцев(по паспорту так точно). По логике, это можно назвать гражданской войной. Но даже такого от Александра я не слышал.
    Нет претензий к народу...Ну если бы не этот "безобидный народ", так войны бы точно не было, инфа сотка
    Да, пуйло отдает приказы, но оно там лично не воюет, а делает это представителями своего народа.
    И поддержка крымобесия 2014 года в процентах это четко подчеркивает. Нет никакого "братского народа" и быть не может.
    bullyUA
    bullyUA, 28.09.2021 16:48
    +2
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:40
    звичайно, що не треба) через 2.5 року нові президентські вибори) опзж нема рейтингового кандидата) вони тебе вже піарять) тобі треба ще 2-3 яскраві перемоги...абсолют.. і потім будеш "новим облмччям" від опзж на наступних президентських виборах)) поведеш Україну в "тайожний союз")
    Усик не ОПЗЖопник, а Шариец. Не зря он дружит с Шарием. Хотя большой разницы между Шарием ОПЗЖопой нет.
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 17:13
    0
    andreypoltava234, 28.09.2021 17:11
    то бот московитський. назва ніку навіть говорить про це чітко))
    Господи, ахах)) И о чем тебе поведал мой ник? Удиви меня
    А вот твой говорит о многом)) Ни одного факта или аргумента от тебя не видел, только клишированные высеры на каждой ветке про Усика. Так кто тут бот?
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 17:11
    0
    bullyUA, 28.09.2021 17:04
    Хорошо, что своим кумиром Усик назвал Лукашенко, а не Гитлера.
    то бот московитський. назва ніку навіть говорить про це чітко))
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 17:10
    0
    andreypoltava234, 28.09.2021 17:08
    то одне фсб)) в них жодних поділів всередині нема)) так і мураєв - то не окрема сила)) і смєшко з гордоном))
    О здравствуй! Так что, будут факты? Почему Усик фсб-шник и враг Украины ?
    А то ты тогда слился в 0. А это некрасиво
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:58
    0
    bullyUA, 28.09.2021 16:51
    На вопрос о том, какой политик ему больше всего нравится, Усик ответил, что лучше всех Лукшенко, потому что у него яйца "огроменные".
    И что ?
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 17:19
    -1
    Oleg Savchuk, 28.09.2021 15:52
    Поважаю Усика лише як боксера,його політ позиція нікчемна та ворожа,шансів виграти на виборах він не має,навіть в потроха їх більше хоч він мародер)
    має..не менше, ніж паяц теперішній, якщо увімкнуться усі медійні можливості московитів в Україні)) Порошенка можуть нейтралізувати через спеціальні державні механізми. там і конкурентів не буде для паяца і усікова. 2 тур - діючий паяц і усіков) виберуть "нове обличчя")) ПС: практично УСІХ топових спортсменів-ватників України московити використовували для свого піару та політичного впливу)) а його крутять більше, ніж будь-кого до нього. навряд чи просто депутатство))
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 17:08
    -1
    bullyUA, 28.09.2021 16:48
    Усик не ОПЗЖопник, а Шариец. Не зря он дружит с Шарием. Хотя большой разницы между Шарием ОПЗЖопой нет.
    то одне фсб)) в них жодних поділів всередині нема)) так і мураєв - то не окрема сила)) і смєшко з гордоном))
    bullyUA
    bullyUA, 28.09.2021 17:04
    -1
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:58
    И что ?
    Хорошо, что своим кумиром Усик назвал Лукашенко, а не Гитлера.
    bullyUA
    bullyUA, 28.09.2021 16:51
    -1
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:05
    А какая у него полит. позиция ? Ее нету, он человек спорта и тысячу раз об этом говорил.
    Политика Усика не интересует.
    На вопрос о том, какой политик ему больше всего нравится, Усик ответил, что лучше всех Лукшенко, потому что у него яйца "огроменные".
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 17:09
    -3
    bullyUA, 28.09.2021 17:04
    Хорошо, что своим кумиром Усик назвал Лукашенко, а не Гитлера.
    Ага, уже кумиром? А ты неплох)
    «Из президентов мне нравится Александр Лукашенко. Не знаю почему. Он принимает правильные решения. С яйцами мужик. Не потому, что президент. Он мужик с огроменными стальными яйцами. То, как он принимает решения, мне импонирует.
    Так ему нравится президент Лукашенко?-Нет. Я отлично помню как Лукашенко поступал с коррупционерами и т д. И это действительно импонирует, о чем и сказал Усик.
    Причем здесь Гитлер? Эти сравнения неуместны как минимум.
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:45
    -6
    Oleg Savchuk, 28.09.2021 16:07
    Його позиція шо війна громадянська і що мокшани(вбивці й кати) нам братній народ (брехня)
    Ни в одном интервью не слышал подобного.
    Да и если уж на то пошло, а какие претензии к русскому народу? Идиотов везде хватает, и у нас их огого тоже. У меня лично претензии к руководству России, это да. Но к народу? Те кто живет в глубинках, в пгт, в селах, работают, пенсионеры. Какие к ним могуть быть претензии?
    А на счет войны, понятно что Россия там замешана по самые не хоче, но и на стороне долбанутых воюет очень много украинцев(по паспорту так точно). По логике, это можно назвать гражданской войной. Но даже такого от Александра я не слышал.
    Iv70
    Iv70, 28.09.2021 16:33
    -6
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:40
    звичайно, що не треба) через 2.5 року нові президентські вибори) опзж нема рейтингового кандидата) вони тебе вже піарять) тобі треба ще 2-3 яскраві перемоги...абсолют.. і потім будеш "новим облмччям" від опзж на наступних президентських виборах)) поведеш Україну в "тайожний союз")
    Думаешь, все
    такие, как твой
    кличко?
    Він вже привів
    в ойропейський
    союз.
    Спокойно
    живётся?
    Чи ще не
    зрозумів?
    Oleg Savchuk
    Oleg Savchuk, 28.09.2021 16:07
    -9
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 16:05
    А какая у него полит. позиция ? Ее нету, он человек спорта и тысячу раз об этом говорил.
    Политика Усика не интересует.
    Його позиція шо війна громадянська і що мокшани(вбивці й кати) нам братній народ (брехня)
    Oleg Savchuk
    Oleg Savchuk, 28.09.2021 15:52
    -14
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:40
    звичайно, що не треба) через 2.5 року нові президентські вибори) опзж нема рейтингового кандидата) вони тебе вже піарять) тобі треба ще 2-3 яскраві перемоги...абсолют.. і потім будеш "новим облмччям" від опзж на наступних президентських виборах)) поведеш Україну в "тайожний союз")
    Поважаю Усика лише як боксера,його політ позиція нікчемна та ворожа,шансів виграти на виборах він не має,навіть в потроха їх більше хоч він мародер)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:40
    -17
    звичайно, що не треба) через 2.5 року нові президентські вибори) опзж нема рейтингового кандидата) вони тебе вже піарять) тобі треба ще 2-3 яскраві перемоги...абсолют.. і потім будеш "новим облмччям" від опзж на наступних президентських виборах)) поведеш Україну в "тайожний союз")