ВІДЕО. Притримаю, поки будеш бити. Кличко пообіцяв допомогти Усику з Ф'юрі

Віталій хоче, щоб всі пояси надважкої ваги знову належали українцям

ВІДЕО. Притримаю, поки будеш бити. Кличко пообіцяв допомогти Усику з Ф'юрі
© Getty Images / Global Images Ukraine. Олександр Усик

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі, а також київський міський голова Віталій Кличко після чемпіонського бою між українцем Олександром Усиком (19-0, 13 KO) і британцем Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) нагадав співвітчизнику, що Україні не вистачає ще поясу WBC, яким володіє Тайсон Ф'юрі (30-0-1, 21 KO).
 
Кличко: Всі пояси потрібно назад в Україну.
Усик: Допомога ваша потрібна, він дуже великий. Треба якось удвох його.
Кличко: Ні, я пас (сміється)...
Усик: Ну просто там, поруч: «Саня, давай». А я вже...
Кличко: Ти маєш на увазі Ф'юрі?
Усик: Так.
Кличко: А, ну добре. Я притримаю його, поки ти будеш його бити.
 
Відзначимо, що Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів, відібравши пояси WBA, WBO, IBF і IBO, якими володів британець.

Джерело — Instagram

(93 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    cooperchack
    cooperchack, 28.09.2021 10:51
    +6
    Усик и цыгана шатанёт!
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 28.09.2021 12:16
    +3
    PFCLviv, 28.09.2021 10:23
    Бригада
    Ф'юрі ушатає ватніка Усіка, той недаремно боїться Треба щоб Віталія потримав
    Опять тебе ватники мерещатся, да что ж такое.
    Ты так же кричал про Джошуа, 1 в 1, где сейчас Джошуа ?
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 28.09.2021 12:22
    +2
    PFCLviv, 28.09.2021 10:23
    Бригада
    Ф'юрі ушатає ватніка Усіка, той недаремно боїться Треба щоб Віталія потримав
    На других ветках писали, что ты активно топил за присоединение Украины к Польше. Если это правда, то ты бы вообще пасть свою не открывал по поводу ватников и т.д. Фу, ты отвратительный тип
    R1d3r
    R1d3r, 28.09.2021 15:39
    -1
    cooperchack, 28.09.2021 10:51
    Усик и цыгана шатанёт!
    Так и будет. Усик это не однообразный мешкобой Клинчко, который тащил только с малышами.
    odiniznashih
    odiniznashih, 28.09.2021 13:50
    -6
    Ukraine_Kiev_Fan, 28.09.2021 12:22
    На других ветках писали, что ты активно топил за присоединение Украины к Польше. Если это правда, то ты бы вообще пасть свою не открывал по поводу ватников и т.д. Фу, ты отвратительный тип
    Да вся Украина была бы рада, если бы Польша "восстановила бы историческую справедливость" и забрала бы Волынь.
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.09.2021 10:23
    -22
    Бригада
    Ф'юрі ушатає ватніка Усіка, той недаремно боїться Треба щоб Віталія потримав