Віктор ВАЦКО: «Шахтар зараз – це як Динамо три роки тому»

Спеціаліст – про виступи «гірників» у нинішньому сезоні

Віктор ВАЦКО: «Шахтар зараз – це як Динамо три роки тому»
© Футбол 1/2/3. Віктор Вацко

Відомий український коментатор Віктор Вацко поділився очікуваннями від матчу другого туру групового раунду Ліги чемпіонів між донецьким «Шахтарем» і міланським «Інтером».

«Я думаю, що на 90% можна спрогнозувати склад Шахтаря на матч з Інтером. Матч проти Інтера не можна порівняти з грою проти Вереса. З Інтером буде інше кіно. М'яч контролювати, я думаю, буде інша команда. Мені дуже сподобався Верес. Перший тайм у їх виконанні був дуже високої якості. Прекрасне переміщення команди, прекрасна робота двох форвардів. Було зрозуміло, що Верес готовий до фірмового виходу з оборони від Шахтаря. Якби Верес не помилився в моменті з другим голом - була б дуже цікава гра. Андрій Пятов кілька разів виручив Шахтар. Шість ударів проти Шахтаря - я не пам'ятаю, хто стільки бив в останній раз.

Не можна порівнювати Сассуоло Де Дзербі і Шахтар Де Дзербі. З Сассуоло Де Дзербі працював тривалий час для того, щоб передати команді свої ідеї. У нього був підбір футболістів під його ідеї. Шахтар же зараз перебуває в стадії трансформації від ідей Каштру. Марлос - 33 роки, Степаненко - 32. Але хто сильніший за них у Шахтарі? У Шахтаря дуже молода команда. Але зараз критикуючи їх - ми критикуємо футболістів, які роблять перші кроки у футболі. Тете до Шахтаря - не грав у дорослий футбол. Педріньйо - загубився в Бенфіці. Я ризикну припустити, що Шахтар зараз - це як Динамо Київ три роки тому. Я буду здивований навіть нічийному результату в матчі проти Інтера. Це буде великий успіх для цієї молодої команди. У Лізі Чемпіонів найважливіше - досвід», - сказав Вацко.

Нагадаємо, що поєдинок «Шахтар» – «Інтер» розпочнеться 28 вересня о 19:45.

Джерело — Футбол 1/2/3

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Burevestnik
    Burevestnik, 28.09.2021 09:37
    +12
    umnuy2, 28.09.2021 09:27
    достали вы уже носится с мифическими идеями де дзерби-тоже мне гений футбола с идеями которые до него 200 лет никто не знал....видил я его идею-стоящего 40 секунд с мячом марлона
    у Марлона тогда была мысль и он её думал...
    umnuy2
    umnuy2, 28.09.2021 09:27
    +11
    достали вы уже носится с мифическими идеями де дзерби-тоже мне гений футбола с идеями которые до него 200 лет никто не знал....видил я его идею-стоящего 40 секунд с мячом марлона
    Darkness1984
    Darkness1984, 28.09.2021 10:31
    +5
    Maksss, 28.09.2021 09:43
    Приглашаю всех сегодня отпраздновать победу в гей-баре LIFT по адресу Большая Васильковская 72, сладенькие мои - если сегодня будет ничья или победа моего Шахтера то я обслужу всех бесплатно и отсосу как пылесос. Жду вас шалунишки.
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 28.09.2021 10:17
    +4
    Витя ну серьезно ведь все намного просто.
    Интер центр поля Видаль барелла весино чанхологлу брозович и Степаненко Антонио Патрик майкон педринью. Тут же очевидный ответ.
    Понятно что Интер просто недооценить может и т.д.
    Но, как можно недооценить если играли недавно?
    Тут только автобус, но если раньше Тайсон мог убежать, кто сейчас может?
    просто парень
    просто парень, 28.09.2021 18:10 (змінений)
    0
    Face Control, 28.09.2021 14:53
    Шахтёр всегда был, есть и будет лучше кипрских автобусников развпятьлетних.
    Походу вам сегодня и 3х этажный автобус не поможет, разминайте булки по сильнее
    olex.mykhailov
    olex.mykhailov, 28.09.2021 09:28
    0
    Все, ставлю на нічию!
    Holiday
    online
    Holiday, 28.09.2021 09:52
    -1
    Потому то Луческу и решился выступать против Шахтёра, который пошёл на спад. Со стороны то видней.)
    Maksss
    Maksss, 28.09.2021 09:43
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Приглашаю всех сегодня отпраздновать победу в гей-баре LIFT по адресу Большая Васильковская 72, сладенькие мои - если сегодня будет ничья или победа моего Шахтера то я обслужу всех бесплатно и отсосу как пылесос. Жду вас шалунишки.
    Face Control
    Face Control, 28.09.2021 14:53
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Шахтёр всегда был, есть и будет лучше кипрских автобусников развпятьлетних.
    Holiday
    online
    Holiday, 28.09.2021 10:03
    -5
    umnuy2, 28.09.2021 09:27
    достали вы уже носится с мифическими идеями де дзерби-тоже мне гений футбола с идеями которые до него 200 лет никто не знал....видил я его идею-стоящего 40 секунд с мячом марлона
    Такое и в старых фильмах можно увидеть. Нога на мяче, значит игрок им владеет. Нападайте.))
    potemkin78
    potemkin78, 28.09.2021 09:50
    -6
    главное чтоб не на ДК 2000 с его антирекордами