Промоутер Ф'юрі: «Усика взагалі не можна підпускати до Джошуа»

Воррен не вірить в успіх Джошуа

Промоутер Ф'юрі: «Усика взагалі не можна підпускати до Джошуа»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Френк Воррен, промоутер Тайсона Ф'юрі, вважає, що у Ентоні Джошуа немає шансів, якщо відбудеться бій-реванш проти Олександра Усика.

«Усик - відмінний боксер, він показав неймовірний бокс. А що з Джошуа зробить Тайсон Ф'юрі? Джошуа дуже вразливий в рингу. І завжди таким був, ще Руїс це показав».

«Його взагалі не можна до Усика підпускати, він його ніколи не поб'є. І проти Ф'юрі у нього шансів немає, хоча глядачі в Англії, звичайно, купили б квитки на бій Ф'юрі - Джошуа», - сказав Воррен.

Раніше Джошуа заявив, що готовий битися з Ф'юрі і без поясів.

Джерело — BoxingScene

(1056 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    alefteev77
    online
    alefteev77, 27.09.2021 21:09
    +19
    Если они так не боятся Джошуа, тогда это легкие деньги для команды Фьюри. Чего же они так бегали от объединительного поединка? Ох уж эти врунишки Фьюри... они кстати сбежали от реванша с Кличко. Какие-то Лопесы.
    -
    Желаю Джошуа выздоровления скорейшего, чтобы с глазом все было пучком. В этом весе есть интересные бои на следующие 2 года.
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 27.09.2021 21:59
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    MaKs777_pasiv_foreve, 27.09.2021 21:20
    А я не боюсь Сашку, всегда найду с ним общий язык.
    Балабольченко, - это ты?
    Женя Матийчук
    Женя Матийчук, 27.09.2021 21:57
    -2
    alefteev77, 27.09.2021 21:09
    Если они так не боятся Джошуа, тогда это легкие деньги для команды Фьюри. Чего же они так бегали от объединительного поединка? Ох уж эти врунишки Фьюри... они кстати сбежали от реванша с Кличко. Какие-то Лопесы.
    -
    Желаю Джошуа выздоровления скорейшего, чтобы с глазом все было пучком. В этом весе есть интересные бои на следующие 2 года.
    Да цигану просто лінь тренуватися через те він і філонить бої. Грошей в нього вже і так вагон.
    MaKs777_pasiv_foreve
    MaKs777_pasiv_foreve, 27.09.2021 21:20
    -2
    А я не боюсь Сашку, всегда найду с ним общий язык.
    Sergey Yudin
    Sergey Yudin, 28.09.2021 20:53 (змінений)
    -3
    alefteev77, 27.09.2021 21:09
    Если они так не боятся Джошуа, тогда это легкие деньги для команды Фьюри. Чего же они так бегали от объединительного поединка? Ох уж эти врунишки Фьюри... они кстати сбежали от реванша с Кличко. Какие-то Лопесы.
    -
    Желаю Джошуа выздоровления скорейшего, чтобы с глазом все было пучком. В этом весе есть интересные бои на следующие 2 года.
    Ну во первых Фьюри не бегал от Кличка, он тупо забил на бокс после того как получил кучу бабла и просто ушёл в наркоманский отрыв в котором ему стало пофиг на бокс.
    Балабольченко Ломпаченко
    online
    Балабольченко Ломпаченко, 27.09.2021 23:12
    -8
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 27.09.2021 21:59
    Балабольченко, - это ты?
    Я тут, плешивый