Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Не скажу, що гонка була складною»

Український біатлоніст – про перемогу в персьюті на ЛЧУ

Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Не скажу, що гонка була складною»
© Український біатлон. Дмитро Підручний

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний прокоментував перемогу в гонці переслідування на літньому національному чемпіонаті.

– Дмитре, в черговий раз впевнено, красиво. Гонка пройшла ідеально?
– Майже ідеально. Два промахи такі, що їх можна було і не робити. У лежці трішки поспішив, оскільки відставав на декілька секунд від Богдана і хотів його швидше наздогнати. Тому на стрільбі і зробив хибу. Таких помилок допускати не можна. Ну а стоячи на стрільбі останній... Не можу сказати, що вже так поспішав. Скоріше, те, що я йшов перший, зіграло роль. Трішки захвилювався і невчасно натиснув спусковий гачок, але потім сконцентрувався і чотири поклав у ціль.
Сьогодні по трасі, чесно, було якось не важко. Не скажу, що складна гонка була. Тому що тільки перші два кола я сьогодні наздоганяв і провів у боротьбі. А далі вже самостійно працював. Траса така, що видно, де суперники. І, в принципі,  контролював все по трасі, налаштовуватися на стрільбу, їхав своїм темпом. Загалом, сподобалась гонка, досить цікава була.

– Вчора ти сказав, що 7 секунд відставання - це не так вже й мало, але вже за початкове коло відіграв...
– Ну, я не за перше коло відіграв, а за першу стрільбу. Я набагато швидше стріляв. Ходом я не міг Богдана наздогнати. Він на цій трасі дуже добре біжить. І навіть друге коло поїхав за ним, але доволі тяжко було за ним триматися. Особливо перша частина траси, де багато рівнини. А ось у підйом проблеми не виникало. Це для Богдана одна з рідних трас, він вже тут декілька років живе і тренується тут. Він досить сильно цей перший відрізок проходив.

– Урош вчора мені сказав в інтерв'ю, що тут взагалі така траса, що багато не відіграєш.
– Так, тут важко відіграти, тому що роллери котяться, траса рівнинна, відіграти важкувато.

– Тепер трішки відпочинку?
– Декілька днів відпочинок. Далі потрібно тренуватися, щоб не втрачати форму. І шостого числа вилітаємо в Рамзау на сніг. Там у нас буде комбінація: і ролери, і сніг. Так що будемо вже помалу входити в зиму.

Джерело — Український біатлон

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності