Миколенка хоче підписати клуб з Туреччини. Поки дізнаються думку Віталія

Захисник «Динамо» і збірної України входить в сферу інтересів «Трабзонспора»

Миколенка хоче підписати клуб з Туреччини. Поки дізнаються думку Віталія
© ФК Динамо. Віталій Миколенко

Турецький «Трабзонспор» вивчає можливість січневого трансферу лівого фулбека «Динамо» та збірної України Віталія Миколенка.

Головний тренер «Трабзонспора» Абдулла Авджи незадоволений тим, як нині зліва в обороні грає 32-річний Ісмаїл Кейбаші, внаслідок чого схвалив потенційні переговори клубу з підписання Миколенка.

Джерело зазначає, що згідно з правилами Турецької футбольної федерації, найманий гравець повинен бути молодший 1997 року народження. Саме тому скаути «Трабзонспора» шукають молодих лівих захисників, які досягли успіху на Балканах, Близькому Сході і в таких країнах, як Росія та Україна. Мета - підписати футболіста, котрий не зазнає культурного шоку, приїхавши до Туреччини, і легко адаптується до міста.

Керівництво «Трабзонспора» вже вийшло на агента Вадима Шаблія, який раніше допомагав при трансферах українців в клуби турецької Суперліги. Через нього «бордово-блакитні» хочуть дізнатися думку Миколенка щодо потенційного переходу в «Трабзонспор». Якщо відповідь буде позитивною, турецький клуб буде готовий представити «Динамо» свою пропозицію по захиснику.

Нагадаємо, що напередодні президент «Динамо» Ігор Суркіс заявляв про відсутність будь-яких пропозицій щодо Миколенка за весь час, який гравець знаходиться в першій команді.

Джерело — Fotospor

(57 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    DIiMax2
    DIiMax2, 25.09.2021 12:17
    +8
    на кого розраховані такі новини?
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 25.09.2021 11:58
    +8
    Переходити в слабшу команду, в слабший чемпіонат.. Сподіваюсь, у Миколенка правильні пріоритети.
    PerezdeCuellar
    PerezdeCuellar, 25.09.2021 12:43
    +5
    Не несите бред собачий! Миколенко молодой, куда в этот отстойник дерьма эрдоганского, где одни калеки и алкаши доигрывают....
    johndow
    johndow, 25.09.2021 12:39 (змінений)
    +5
    Думаю, турки не настолько глупы, чтобы не понимать, что им он не достанется
    dd dent
    online
    dd dent, 25.09.2021 12:34
    +5
    Хм ну да, по маркту 17, значит будут торговать 2О +, не меньше да ещё ему контракт что б захотел в такие места ехать и это с турками, которые обычно и за аренду платить не хотят толком копейки
    Обижающийся из Бергамо
    online
    Обижающийся из Бергамо, 25.09.2021 12:02
    +5
    Да уже завтра у него паром через Босфор, с Баварией не сыграет.
    avtv5555
    online
    avtv5555, 25.09.2021 11:24
    +5
    Турки больше 10млн. не дадут, а Суркис захочет не менее 20.
    samird
    samird, 25.09.2021 14:01
    +1
    Ой не смешите.
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 25.09.2021 11:29
    +1
    Звонить нужно сразу Суркису, а не Шаблию. Не думаю что даже если бы Виталя был согласен, турки осилили аппетиты Игорка
    SpritusAlex
    SpritusAlex, 25.09.2021 11:05
    +1
    Нафіг, в Італію
    Yura Юрий
    online
    Yura Юрий, 25.09.2021 17:04
    0
    у Суркиса футбольный загазин "все по 25" лямов зелени. Но турки жадны не дадут
    ARTA LC
    ARTA LC, 25.09.2021 16:55
    0
    Миколенко хочет подписать клуб из Турции? Или клуб из Турции хочет подписать Миколенко?
    Alex Romanov
    online
    Alex Romanov, 25.09.2021 14:38
    0
    Это шутка такая?
    zzg77
    online
    zzg77, 25.09.2021 13:41
    0
    Кстати, турецкий чемпионат не самый слабый!
    2966
    2966, 25.09.2021 11:16
    0
    Тут все очевидно
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 25.09.2021 13:58
    -1
    Не нужен нам берег турецкий, чужая земля не нужна.
    ILUZIONIST
    online
    ILUZIONIST, 25.09.2021 16:54
    -2
    Кемска волость? Забирайте!!!!
    cucumber
    online
    cucumber, 25.09.2021 14:16
    -2
    PerezdeCuellar, 25.09.2021 12:43
    Не несите бред собачий! Миколенко молодой, куда в этот отстойник дерьма эрдоганского, где одни калеки и алкаши доигрывают....
    В Милан пойдет
    Обижающийся из Бергамо
    online
    Обижающийся из Бергамо, 25.09.2021 12:33
    -2
    DIiMax2, 25.09.2021 12:17
    на кого розраховані такі новини?
    Может быть на тех кто делает привлекательным чемпионат Турции
    Face Control
    Face Control, 25.09.2021 14:59
    -3