Продаж квитків на матч Україна - Боснія і Герцеговина призупинений

В Україні змінилася епідеміологічна ситуація

Продаж квитків на матч Україна - Боснія і Герцеговина призупинений

УАФ повідомила про те, що продаж квитків на матч відбору на ЧС-2022 проти Боснії та Герцеговини, який пройде 12 жовтня у Львові, призупинений.

Причиною такого рішення стала зміна епідеміологічного стану в Україні. Рівень захворюваності на коронавірус у країні знову зростає.

При цьому, вже продані квитки на матч не будуть анульовані. У разі, якщо епідеміологічна ситуація в Україні покращиться, УАФ знову відновить продаж квитків на гру Україна - Боснія і Герцеговина.

Вчора боснійці опублікували свою заявку на матч з Україною.

Джерело — Українська асоціація футболу

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 20:20
    +5
    you.me.owls from space, 24.09.2021 20:12
    Таких идиотов, как вот этот вот товарищ, нужно банить. Это реальный вред, а не шуточки и срач в комментах, как обычно.
    Как тебе сказать? У меня щас знакомая с температурой 38 третий день, по анализу ковид. Файзер поставила вторую дозу 5 августа. Правда в его словах есть в том, что заболеть все равно можно. Но он к корне не прав в том, что вакцинацией невозможно остановить передачу вируса. Как раз чем больше вакцинированных, тем меньше будет таких ситуаций, что вакцинированный все равно заболевает, будет меньше вирусной нагрузки. Опять приходим к тому, как и в случае с масками, жизнь ближнего (не твоя) зависит от тебя и твоей сознательности.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 20:59
    +3
    vitaha33, 24.09.2021 20:51
    Нащастя пішла на поправку, але факт залишається фактом - 2 вакцини і швл.
    Ми ж про футбол, пускати лише вакцинованих - не гарантія, що ніхто не заразиться, плюс дискримінація не вакцинованих чи перехворівших, якось так
    Пусть не расслабляется. У меня умерли уже две родственницы, и обе шли на поправку. Очень коварная болезнь. Тромбоз, самая большая опасность.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 20:56
    +3
    vitaha33, 24.09.2021 20:49
    Воно то так, але проаналізувавши дані ВОЗ, шанс померти людині до 40 років 1 з 10000, тобто 0.01%, для старших чи хворих можливо і є сенс. Але ми про інше, а про право. Людина має право вакцинуватись і нести всі ризики, адже випадків смертей від вакцини знаю багато. А також має право не вакцинуватись і нести всі ризики. Цей вибір згідно конституції є добровільний.
    І найголовніша думка, якщо вакциновані прийняли таке рішення, вони як вважають в безпеці, то чому їм боятись не вакцинованих? Адже їм нічого не загрожує, чи все-таки загрожує?
    Не вакцинированные прежде всего опасны для таких же как сами. А всех вакцинировать одновременно невозможно. Вакцинация, это прежде всего снижение нагрузки на больницы, тогда можно будет оказывать медицинскую помощь более качественно.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 20:42
    +3
    vitaha33, 24.09.2021 20:34
    Прогугліть і почитайте висновки засновника вакцини астразанека, який визнав, що вакцинацією колективного імунітету не отримати, вакцинація за його словами лише полегшує протікання хвороби. Не у вакцин справа, а у виробленні антитіл. Так от, дойшли до висновку, що найкраща ситуація з антитілами саме серед перехворівших, ні одна вакцинація не досягне такого рівня антитіл. Я перехворів, як звичайна застуда, дружина перехворіло. То для чого мені вакцина? І чому на футбол, роботу і тд хочуть пускати вакцинованих, багато з яких не отримують антитіл після вакцинації і є рознощиками ковіду? Це дебілізм і порушення прав, конституції і тд.
    Тяжесть течения болезни, очень важный фактор. Есть разница, попасть в больницу с неизвестным финалом, или просто отлежаться дома.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 21:03
    +2
    vitaha33, 24.09.2021 20:34
    Прогугліть і почитайте висновки засновника вакцини астразанека, який визнав, що вакцинацією колективного імунітету не отримати, вакцинація за його словами лише полегшує протікання хвороби. Не у вакцин справа, а у виробленні антитіл. Так от, дойшли до висновку, що найкраща ситуація з антитілами саме серед перехворівших, ні одна вакцинація не досягне такого рівня антитіл. Я перехворів, як звичайна застуда, дружина перехворіло. То для чого мені вакцина? І чому на футбол, роботу і тд хочуть пускати вакцинованих, багато з яких не отримують антитіл після вакцинації і є рознощиками ковіду? Це дебілізм і порушення прав, конституції і тд.
    "вакцинацією колективного імунітету не отримати"
    Буллщит. Думаю, в 70-х в эпидемию оспы тоже были такие же любители свободы, прав и конституции, но совок никого не спрашивал и от мала до велика провел 100%-ю вакцинацию и мы уже и позабыли, что такое оспа. К 1982 году необходимость в прививках вообще отпала. Единственное, что есть хорошего в тоталитаризме - это можно легко заткнуть мамкиных вирусологов.
    dudigo78
    online
    dudigo78, 24.09.2021 21:47
    +1
    vitaha33, 24.09.2021 20:10
    Що за брєд? Там рівень вакцинації майже 90%, і хворих в лікарнях 95% вакцинованих, звідки ти інформацію черпаєш? Вже всі вчені визнали, що від штаму дельта неможливо отримати колективного імунітету вакцинацією. Вакциновані і надалі розносять ковід. В мене дружина медик, її співпрацівниця має 2 вакцини пфайзер, а зараз у Львові на швл. Тому хочете вакцинуйтесь, але цей брєд не розказуйте
    Хлопче, я в інфекційній лікарні працюю. Твої казочки зі мною не пройдуть
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 21:01
    +1
    vitaha33, 24.09.2021 20:51
    Нащастя пішла на поправку, але факт залишається фактом - 2 вакцини і швл.
    Ми ж про футбол, пускати лише вакцинованих - не гарантія, що ніхто не заразиться, плюс дискримінація не вакцинованих чи перехворівших, якось так
    И не путайте просто подачу кислорода, и ИВЛ.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 21:00
    +1
    vitaha33, 24.09.2021 20:51
    Нащастя пішла на поправку, але факт залишається фактом - 2 вакцини і швл.
    Ми ж про футбол, пускати лише вакцинованих - не гарантія, що ніхто не заразиться, плюс дискримінація не вакцинованих чи перехворівших, якось так
    Не нагоняю жути, просто факты из личной жизни.
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 20:51
    +1
    oenergo.com, 24.09.2021 20:48
    Тяжело ей будет. Моя родственница умерла неделю назад, в том же возрасте.
    Нащастя пішла на поправку, але факт залишається фактом - 2 вакцини і швл.
    Ми ж про футбол, пускати лише вакцинованих - не гарантія, що ніхто не заразиться, плюс дискримінація не вакцинованих чи перехворівших, якось так
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 20:48
    +1
    vitaha33, 24.09.2021 20:44
    60+
    Тяжело ей будет. Моя родственница умерла неделю назад, в том же возрасте.
    you.me.owls from space
    you.me.owls from space, 24.09.2021 20:12 (змінений)
    +1
    vitaha33, 24.09.2021 20:10
    Що за брєд? Там рівень вакцинації майже 90%, і хворих в лікарнях 95% вакцинованих, звідки ти інформацію черпаєш? Вже всі вчені визнали, що від штаму дельта неможливо отримати колективного імунітету вакцинацією. Вакциновані і надалі розносять ковід. В мене дружина медик, її співпрацівниця має 2 вакцини пфайзер, а зараз у Львові на швл. Тому хочете вакцинуйтесь, але цей брєд не розказуйте
    Таких идиотов, как вот этот вот товарищ, нужно банить. Это реальный вред, а не шуточки и срач в комментах, как обычно.
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 22:11 (змінений)
    0
    dudigo78, 24.09.2021 21:47
    Хлопче, я в інфекційній лікарні працюю. Твої казочки зі мною не пройдуть
    Казочки? Які саме? Що провакциновані є носіями дельти? Тому і медицина у нас така, бо ось такі фахівці там працюють. Це як сімейна, щоб у дитини не було, хоч прості соплі, всеодно виписує антибіотики, і каже що на всяк випадок. От такі у нас горе лікарі. А про корумпованість львівських лікарів взагалі мовчу, коли в охмадиті лікар з рук виривав в мене гроші, суму яку сам вважав за потрібне за 15хв масування живота дитини, і розказував, що якби не він, то без операції не обійтись. Сам з моїх рук з купки грошей витягнув 4000. Тому казочки ви вмієте розказувати... І гроші лише брати... Не всі такі, але більшість... Як сказав один старий професор, не ходите к врачам, ходите к специалистам. А у нас спеціалістів дуже мало...
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 21:40
    0
    vitaha33, 24.09.2021 21:22
    Віспа, Кір, Дифтерія та інші хвороби - провакциновані не є носіями. Але вакциновані ковідом є носіями, чому всплеск в Ізраїлі і кажуть, що треба 3 вакцину? Бо вакцинація не вирішує основного - перенесення вірусу
    Проблема переноса вируса не является таковой, если уничтожение его в организме происходит бессимптомно. Уважаемый, в вашем организме ежедневно уничтожается тысячи разных вирусов, но об этом вы никак не узнаёте. Для того и призваны вакцины, поддерживать высокий титр антител, чтобы заражение происходило максимально незаметно для организма, а выздоровление максимально быстро, сокращая период заразности и передачи вируса следующему счастливчику, уменьшая уровень инвалидизации. Можно переболеть самостоятельно, не используя вакцины, и тоже заработать антител к вирусу, иммунитет более стойкий, только среди моих знакомых есть те у кого в легкой-средней форме 20% поражения легких, которое видно на рентгене спустя год, а также длительная потеря частичная или полная обоняния, изменение запахов. И им всем до 40 лет. Стоит ли это того? Я думаю, одна только угроза полугодичной аносмии должна заставить бегом побежать в пункт вакцинации.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 24.09.2021 20:36
    0
    vitaha33, 24.09.2021 20:10
    Що за брєд? Там рівень вакцинації майже 90%, і хворих в лікарнях 95% вакцинованих, звідки ти інформацію черпаєш? Вже всі вчені визнали, що від штаму дельта неможливо отримати колективного імунітету вакцинацією. Вакциновані і надалі розносять ковід. В мене дружина медик, її співпрацівниця має 2 вакцини пфайзер, а зараз у Львові на швл. Тому хочете вакцинуйтесь, але цей брєд не розказуйте
    Спивпрацивныця старенькая уже?
    Владислав Антонов
    online
    Владислав Антонов, 24.09.2021 19:43
    0
    Не щастить Львову з матчами збірної у 2021-му як варіант - пускати лише вакцинованих
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 21:22
    -1
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 21:03
    "вакцинацією колективного імунітету не отримати"
    Буллщит. Думаю, в 70-х в эпидемию оспы тоже были такие же любители свободы, прав и конституции, но совок никого не спрашивал и от мала до велика провел 100%-ю вакцинацию и мы уже и позабыли, что такое оспа. К 1982 году необходимость в прививках вообще отпала. Единственное, что есть хорошего в тоталитаризме - это можно легко заткнуть мамкиных вирусологов.
    Віспа, Кір, Дифтерія та інші хвороби - провакциновані не є носіями. Але вакциновані ковідом є носіями, чому всплеск в Ізраїлі і кажуть, що треба 3 вакцину? Бо вакцинація не вирішує основного - перенесення вірусу
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 20:44
    -1
    oenergo.com, 24.09.2021 20:36
    Спивпрацивныця старенькая уже?
    60+
    dudigo78
    online
    dudigo78, 24.09.2021 20:02
    -1
    vitaha33, 24.09.2021 19:57
    І що? Вакциновані такі ж рознощики корони, як і не вакциновані, хворіють так само, що воно змінить? Реально подуріли з вакцинацією...
    Звідки така маячня? Вакциновані практично не хворіють, лише поодинокі випадки і 100% незаразні навіть якщо хворі. Почитай про Ізраїль, де переважна більшість вакциновані. Зараз там в лікарнях з ковідом 99% тих, що не вакциновані
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 20:49
    -2
    oenergo.com, 24.09.2021 20:42
    Тяжесть течения болезни, очень важный фактор. Есть разница, попасть в больницу с неизвестным финалом, или просто отлежаться дома.
    Воно то так, але проаналізувавши дані ВОЗ, шанс померти людині до 40 років 1 з 10000, тобто 0.01%, для старших чи хворих можливо і є сенс. Але ми про інше, а про право. Людина має право вакцинуватись і нести всі ризики, адже випадків смертей від вакцини знаю багато. А також має право не вакцинуватись і нести всі ризики. Цей вибір згідно конституції є добровільний.
    І найголовніша думка, якщо вакциновані прийняли таке рішення, вони як вважають в безпеці, то чому їм боятись не вакцинованих? Адже їм нічого не загрожує, чи все-таки загрожує?
    vitaha33
    online
    vitaha33, 24.09.2021 20:34
    -3
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 20:20
    Как тебе сказать? У меня щас знакомая с температурой 38 третий день, по анализу ковид. Файзер поставила вторую дозу 5 августа. Правда в его словах есть в том, что заболеть все равно можно. Но он к корне не прав в том, что вакцинацией невозможно остановить передачу вируса. Как раз чем больше вакцинированных, тем меньше будет таких ситуаций, что вакцинированный все равно заболевает, будет меньше вирусной нагрузки. Опять приходим к тому, как и в случае с масками, жизнь ближнего (не твоя) зависит от тебя и твоей сознательности.
    Прогугліть і почитайте висновки засновника вакцини астразанека, який визнав, що вакцинацією колективного імунітету не отримати, вакцинація за його словами лише полегшує протікання хвороби. Не у вакцин справа, а у виробленні антитіл. Так от, дойшли до висновку, що найкраща ситуація з антитілами саме серед перехворівших, ні одна вакцинація не досягне такого рівня антитіл. Я перехворів, як звичайна застуда, дружина перехворіло. То для чого мені вакцина? І чому на футбол, роботу і тд хочуть пускати вакцинованих, багато з яких не отримують антитіл після вакцинації і є рознощиками ковіду? Це дебілізм і порушення прав, конституції і тд.