25.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Інтер – Аталанта – 2:2. Текстовая трансляція матчу

Стенограма поєдинку 6-го туру італійської Серії А

Інтер – Аталанта – 2:2. Текстовая трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

В суботу, 25 вересня, відбудеться матч 6 туру італійської Серії А, в якому гратимуть міланський «Інтер» та «Аталанта» з Бергамо. Гра пройде в Мілані на полі стадіону «Джузеппе Меацца», початок - о 19:00.

Чинні чемпіони Італії, по всіх прогнозах, мали б на початку сезону ввійти в кризу через відхід головного тренера Антоніо Конте і головного бомбардира Ромелу Лукаку, проте цього не сталося - чотири перемоги і нічия в стартових п'яти турах тому підтвердження. Є, звісно, і поразка в Лізі чемпіонів від мадридського «Реалу», але це вже зовсім інша історія. «Аталанта» звично на початку сезону продовжує втрачати очки, проте тримається в лідируючій групі - команда на п'ятому місці в чемпіонаті. В Лізі чемпіонів підопічні Гасперіні розписали бойову нічию з «Вільярреалом» (2:2). Час уже сказати своє вагоме слово Руслану Маліновському, який, виглядаючи досить солідно на полі, поки що не дуже радує нас результативними діями.

Sport.ua проведе текстову трансляцію мату «Інтер» - «Аталанта». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 25.09.2021 19:43
    +6
    Пошли фирменные удары Малины, пошли голы.
    scorpio16
    scorpio16, 25.09.2021 19:46
    +5
    Mac_Gyver, 25.09.2021 19:43
    Малина начал плохо играть в СбУ ещё при Шевченко.
    Статистику смотрите , один из лучших в команде был в том числе и на Евро по показателям , в ТОП 15 входил в разных рейтингах на Евро ...
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 25.09.2021 20:07
    +3
    Vladislav Pohily, 25.09.2021 20:05
    Боюсь, при Петракове его не вызовут, если он даже выиграет золотой мяч. Там личное. Если он его сейчас до вызовет, будет выглядеть клоуном. Хотя конечно, если он даже не вписывается в его схему, иметь на замене такого футболиста лишним явно не будет.
    Я так понимаю, что суть конфликта в том, что Малина сам отказался сидеть на замене.
    cucumber
    cucumber, 25.09.2021 19:52
    +3
    Круто! Пошла игра у Руслана в Серии А! Молоток!
    CheMP
    CheMP, 25.09.2021 19:44
    +3
    Малина!
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 25.09.2021 19:42
    +3
    Топ-топ-топ! Второй гол тоже - его "вина".
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 25.09.2021 19:33
    +3
    Вот это гол от Малины
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 25.09.2021 20:04
    +2
    Сергей Романчиков, 25.09.2021 19:59
    Серьезно!? А ничего ,что схема игры и позиция на которую его ставят другие!? А ничего ,что наши игроки атаки просто не умеют так открываться,чтобы он им быстро отдавал...Ну не Ваше футбол, Станислав...
    Моє - це в першу чергу логіка, а потім уже вид спорту. Чомусь сьогоднішня позиція лівого інсайда Руслану не заважає феєрити, при тому, що зазвичай він виходить грати правого. А через яку позицію Маліна в збірній по півгодини кожен удар готує, в результаті чого хороших дальніх пострілів від нього в збірній за останній рік і не згадаєш? А за сьогоднішній один тайм уже два.
    Сергей Романчиков
    Сергей Романчиков, 25.09.2021 19:59
    +2
    Stanislav Matusevych, 25.09.2021 19:50
    Ех, Руслан, що ж тобі заважає так за збірну грати? Як в Аталанті вдається не перетримувати постійно м'яч?
    Серьезно!? А ничего ,что схема игры и позиция на которую его ставят другие!? А ничего ,что наши игроки атаки просто не умеют так открываться,чтобы он им быстро отдавал...Ну не Ваше футбол, Станислав...
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 25.09.2021 19:58
    +2
    manticora1990, 25.09.2021 19:54
    У нас СБУ всегда плохо играла!! при чем тут Шевченко!! Мы влетали всегда всем ТОП сборным в Главных своих матчах!!
    Та ладно! До сентября 2020 мы играли в разы лучше, а потом что-то сломалось, в Шевченко прежде всего что-то сломалось после разгрома от Испании.
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 25.09.2021 19:55
    +2
    Argon, 25.09.2021 19:52
    Шева Маліну ставив на фланг. А потім дивуються, чого це Маліновський так фігово за СБУ грає
    Соглашусь. Малина - ни разу не вингер.
    Face Control
    Face Control, 25.09.2021 19:07
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    drei : null, 25.09.2021 19:06
    Пускай загоняют одни других до полного изнеможения.
    firstromario
    firstromario, 25.09.2021 20:04
    +1
    Olexandr_Usyk-Kurgan, 25.09.2021 20:00
    А я пригадую. Гол італійцям в товариському матчі (1:1)
    Я вже навіть про той матч забув. Надії на євро всі були. Та й потім не краще.
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 25.09.2021 19:53
    +1
    andre_lui, 25.09.2021 19:51
    Это Вы болеть плохо стали, вот только не знаю с какого времени!!!
    Как раз я смотрел все его игры в Аталанте и ожидал, что Малина станет открытием Евро-2020. Как же я ошибался.
    Frankov11
    Frankov11, 25.09.2021 19:52
    +1
    Смотря на игру Малиновского,в голову приходит только одно,петраков- пуйло.
    Lazio
    Lazio, 25.09.2021 19:52
    +1
    Stanislav Matusevych, 25.09.2021 19:50
    Ех, Руслан, що ж тобі заважає так за збірну грати? Як в Аталанті вдається не перетримувати постійно м'яч?
    Нічого не заважало. Елементарний спад гри, який є у кожного футболіста. Ну і клуб та збірна - різні речі. Хоча на початках Маліна теж був харош.
    Все буде в нього ок. Талант пропити неможливо
    Argon
    Argon, 25.09.2021 19:52
    +1
    Шева Маліну ставив на фланг. А потім дивуються, чого це Маліновський так фігово за СБУ грає
    Lazio
    Lazio, 25.09.2021 19:50
    +1
    Я ж казав, що в пацана все буде ок. Просто був спад. Це нормально.
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 25.09.2021 19:43
    +1
    Pop Pop, 25.09.2021 19:35
    Малиновский красава!!Проблема в тренере сборной Украины но никак ни в нём
    Малина начал плохо играть в СбУ ещё при Шевченко.
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 25.09.2021 19:33
    +1
    Аталанта, вперед! Дай жорсткий бій Інтеру, щоб вони прилетіли до нас знесилені і вимотані