Срна запросив до Маріуполя балканських легіонерів

Директор з футболу «Шахтаря» отримає відсоток у разі продажу

Срна запросив до Маріуполя балканських легіонерів
© ФК Маріуполь

«Маріуполь» вчора підписав двох футболістів представників Балкан - хорватського захисника Петара Босанчіча та півзахисника збірної Македонії Стефана Спіровскі.

Ініціатором їхньої появи в Україні став екс-захисник «Шахтаря» і директор з футболу ФК «Шахтар» Даріо Срна. Обидва футболісти приїхали в Україну в статусі вільних агентів.

За наявною інформацією, якщо в їхніх послугах надалі будуть зацікавлені інші клуби, хорватський функціонер отримає свій відсоток від їхнього продажу.

Нагадаємо, що «Маріуполь» давно має партнерські відносини з донецьким клубом. Багато молодих гравців «Шахтаря» зараз виступають за азовський клуб на правах оренди.

У поточному сезоні УПЛ «Маріуполь» займає 15-е місце в турнірній таблиці, набравши чотири очки.

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Funny___Cat
    Funny___Cat, 24.09.2021 13:02
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Палкин проводит собеседование с тренером Мариуполя
    Сырна туда везёт игроков
    Независимый клуб однозначно, этот Мариуполь
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 24.09.2021 13:24
    +10
    Ха-ха-ха...Мало то что "Мариуполь" имеют как хотят, теперь еще будут иметь с его трансферов!))
    turist86
    turist86, 24.09.2021 14:01
    +6
    Думкою Остапа Маркевича ніхто не цікавиться
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 24.09.2021 16:43
    +3
    Ой як не паливно) Директор одного клубу допомагає посилити інший "незалежний" клуб...
    Phantom1993
    Phantom1993, 24.09.2021 14:05
    +2
    Мариуполь команда г..., Неужели Маркевтчу приятно там работать?
    Stelios Komnin
    Stelios Komnin, 24.09.2021 15:28
    +1
    Может быть продуктивной схемой: Мариуполь берет дешевых молодых югослав, а потом отдает Шахтеру. Среди них много качественных защитников.
    sahka1981
    sahka1981, 24.09.2021 15:19
    +1
    Хорошо устроился
    Face Control
    Face Control, 24.09.2021 19:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Володимир Ляшенко, 24.09.2021 15:46
    Хороша новина! Треба підсилюватися, адже попереду спарка з ДК.
    +
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 24.09.2021 19:51
    0
    Я думал это балканский вектор, а это Срна барыжит..
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 24.09.2021 17:40 (змінений)
    0
    cucumber, 24.09.2021 17:21
    а динамо черноморец? ниче так? вся команда из динамовцев!
    Особливо Кравченко, Авагімян, Вачіберадзе, Путря, Брагару та деякі інші гравці. Вихованці ШД теж там грають. Чи спортивний директор ДК офіційно веде розмови про купівлю в Чорноморець гравців? Чи спонсори Чорноморця належать Суркісу? Сам не в захваті від такої кількості орендованих з ДК в ЧО, та з ШД-Марік їх поки лише кількість орендованих ріднить. Ще немає багаторічної історії явних зливів, то ж паралелі поки що приблизні.
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 24.09.2021 15:46
    0
    Хороша новина! Треба підсилюватися, адже попереду спарка з ДК.
    A1Vm
    online
    A1Vm, 24.09.2021 14:23 (змінений)
    0
    Сначала проведите им экскурсию по металлургическим заводам и покажите отвалы шлака на берегу моря. Может передумают.)
    По имеющейся информации, ЕСЛИ
    в их услугах в дальнейшем будут заинтересованы другие клубы,
    хорватский функционер получит свой процент от их продажи.
    То есть, они могут сразу куда то слинять?
    garik_trinity
    garik_trinity, 25.09.2021 00:54
    -1
    Партнерские отношения
    cucumber
    cucumber, 24.09.2021 17:21
    -1
    Роман Порывай, 24.09.2021 16:43
    Ой як не паливно) Директор одного клубу допомагає посилити інший "незалежний" клуб...
    а динамо черноморец? ниче так? вся команда из динамовцев!
    Face Control
    Face Control, 24.09.2021 14:23
    -1