ВІРТ - про Кубок України: «Хочеться підійти до почесного трофею ближче»

Головний тренер «Вереса» - про перемогу над «Оболонню»

840
0
НК Верес. Юрій Вірт

Після перемоги в гостях над «Оболонню» (1:0) футболісти «Вереса» ще на крок наблизилися до результату свого попереднього виступу в кубковому турнірі, коли вони пробилися до чвертьфіналу.

«Оболонь» справила приємне враження своєю бійцівською вдачею, агресивністю в наступі, — сказав головний тренер «Вереса» Юрій Вірт після поєдинку 1/16 фіналу Кубку України. — Аби взяти гору, довелося докласти чималих зусиль. Хоча заради справедливості слід уточнити, що порівняно з останнім календарним матчем у чемпіонаті ми провели відразу сім замін. І тішить, що гравці, скажімо так, ротації, не підвели.

До речі, другий тайм через вилучення Михайла Гечева «Вересу» довелося грати в меншості, проте це не вибило моїх підопічних із колії, а тільки змусило мобілізуватися. Коли ж наприкінці поєдинку ми додали обертів, то господарі виявилися до цього не готовими. В одній з атак Михайло Шестаков заробив пенальті, і хоча його перший удар з 11-метрової позначки воротар «пивоварів» парирував, наш нападник першим опинився на добиванні. Звичайно, я радий за підопічних, а найбільше — за Шестакова, адже перед матчем стало відомо, що дружина подарувала йому сина. І він відзначив цю подію переможним голом.

Із ким би хотілося зустрітися в наступному раунді? Про це ще не думав, бо на черзі — важливе протистояння із «Шахтарем» у чемпіонаті УПЛ. Але я не приховую, що дуже кортить підійти до почесного трофею якомога ближче…».