23.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Куман вилучений з лавки. Барселона не зуміла розпечатати ворота Кадіса

Під наставником каталонського клубу крісло захиталося вже дуже серйозно

Куман вилучений з лавки. Барселона не зуміла розпечатати ворота Кадіса
© Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

У матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії «Кадіс» і «Барселона» зіграли внічию (0:0).

У другому таймі каталонська команда залишилася в меншості. Френкі де Йонг був вилучений з поля за дві жовті картки.

Матч завершився нульовою нічиєю. В кінці гри з технічної зони був вилучений головний тренер гостей Рональд Куман.

Під наставником каталонського клубу крісло захиталося вже дуже серйозно. «Барселона» набрала 9 очок і займає лише 7-ме місце.

Ла Ліга. 6-й тур

«Кадіс»  «Барселона»  0:0

Вилучення: Ф. де Йонг, 65, Куман (гол. тренер), 90+7.

«Кадіс»: Ледесма, Ароян, Карселeн (Акапо, 79), Еспіно, Чуст, Арсамендія (Переа, 57), Фалі (Йєнссон, 40), Аларкон, Негредо (Лосано, 57), Собріно, Хіменес (Санчес, 46).

«Барселона»: тер Штеген, Піке, Мінгеса, Араухо, Дест (Пуч, 80), Бускетс, Ф.де Йонг, Гаві (Гонсалес, 73), Л.де Йонг (Коутінью, 68), Депай, Демір (Сержі Роберто, 46).

Попередження: Ф.де Йонг, 61. Сержі Роберто, 65. Ароян, 68. Акапо, 88. Аларкон, 90. Бускетс, 90+6.

Суддя: Дель Серро Гранде.

23 вересня. Кадіс. Стадіон «Рамон де Карранса». 12180 глядачів.

Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії

Події матчу
65' Френкі де Йонг (Барселона) отримує червону картку.
65' Гравець команди Барселона отримує червону картку.

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Spectra
    Spectra, 24.09.2021 01:37
    +7
    Та увольте уже Кумана, хуже не будет!
    Михаил Степанов
    online
    Михаил Степанов, 24.09.2021 13:42
    +2
    подождите, не выгоняйте пока с ДК не сыграет!
    Karaim2011
    Karaim2011, 24.09.2021 01:16
    +2
    Karaim2011
    Karaim2011, 24.09.2021 09:47
    +1
    Барса сама себя загнала в угол с этими долгами
    andre_lui
    online
    andre_lui, 24.09.2021 01:21
    +1
    Куман был на поле? У Барсы совсем некому играть...
    _NATSGUL_
    online
    _NATSGUL_, 24.09.2021 13:35
    0
    Писали, что 4 матча решать судьбу Кумана. Прошло 2 матча - 2 ничьи, потеря 4 очков. По-моему всё понятно и нужно гнать его в шею, не понятно чего ждет руководство. Или руководство готово потопить Барсу лишь бы компенсацию Куману не выплачивать?!
    С таким тренером и такой игрой, Барса не то, что чемпионат не выиграет - она даже в зону ЛЧ не попадет на следующий сезон. ну, и из нынешней ЛЧ вылетит.
    _NATSGUL_
    online
    _NATSGUL_, 24.09.2021 13:31
    0
    Karaim2011, 24.09.2021 09:47
    Барса сама себя загнала в угол с этими долгами
    бездарное руководство барсы. если быть точнее.
    manticora1990
    manticora1990, 24.09.2021 10:29
    0
    Trollface, 24.09.2021 08:07
    Жесть. Тренера нужно менять, Звезды забыли что такое футбол.
    Какие звезды?
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 24.09.2021 10:15
    0
    Trollface, 24.09.2021 08:07
    Жесть. Тренера нужно менять, Звезды забыли что такое футбол.
    Які «звьозди»? Склад Барселони бачив? Там один шлак грає)
    fedd1979
    online
    fedd1979, 24.09.2021 09:08
    0
    Олег Прок, 24.09.2021 08:24
    У Барсы долгов больше 400млн евро. Если уволить Кумана, то отступных 15млн ему заплатить нужно будет
    А треба думати головою, перш ніж такі контракти підписувати з тренерами
    Олег Прок
    Олег Прок, 24.09.2021 08:24
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Spectra, 24.09.2021 01:37
    Та увольте уже Кумана, хуже не будет!
    У Барсы долгов больше 400млн евро. Если уволить Кумана, то отступных 15млн ему заплатить нужно будет
    Trollface
    Trollface, 24.09.2021 08:07
    0
    Жесть. Тренера нужно менять, Звезды забыли что такое футбол.
    nivava
    online
    nivava, 24.09.2021 01:19
    -3
    Звоните........ Месси.... , ну или Ринату, может поможет.
    ayzek biliberdocich
    ayzek biliberdocich, 24.09.2021 01:20
    -12