Ентоні Джошуа – Олександр Усик. Бій року. Текстова трансляція

Стежте ввечері 25 вересня за трансляцією великого чемпіонського бою

Ентоні Джошуа – Олександр Усик. Бій року. Текстова трансляція
© Getty Images/Global Images Ukraine. Джошуа і Усик

Ввечері 25 вересня на домашній арені «Тоттенхема» в Лондоні, столиці Англії, відбудеться шоу боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing.

Головною подією буде 12-раундовий бій, в якому зійдуться українець Олександр Усик (18–0, 13 КО) і Ентоні Джошуа з Великобританії (24–1, 22 КО). На кону стоять титули чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF і IBO, якими володіє британець.

Звіт про бій Джошуа – Усик:

Відеотрансляція бою Джошуа – Усик

У прямому ефірі на Україну буде показувати відеосервіс MEGOGO. Крім того, бій транслюватимуть Рен ТВ, Sky Sports, DAZN. Початок шоу намічено на 25 вересня о 20:00 за Києвом, а головний поєдинок розпочнеться не раніше 23:55.

Файткард шоу боксу в Лондоні

  • Ентоні Джошуа (Великобританія) – Олександр Усик (Україна)
  • Лоуренс Околі (Великобританія) – Ділан Прасович (Чорногорія)
  • Каллум Сміт (Великобританія) – Ленін Кастільо (Домініканська Республіка)
  • Максим Продан (Україна / Румунія) – Флоріан Марку (Албанія)
  • Кристофер Оуслі (США) – Хасан Байсангуров (Росія)
  • Кемпбелл Хаттон (Великобританія) – Сонні Мартінес (Уругвай)
  • Даніель Лапін (Україна) – Павло Мартинюк (Польща)

Церемонія зважування Джошуа – Усик (24.09)

Дуель поглядів Джошуа – Усик (23.09)

Микола Степанюк, Sport.ua

(73 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться бій британця Ентоні Джошуа та українця Олександра Усика, який відбудеться ввечері 25 вересня 2021 року в Лондоні.
    • 38.68% (111)
      1. Дострокова перемога Джошуа
    • 17.07% (49)
      2. Перемога Джошуа за очками
    • 4.53% (13)
      3. Нічия
    • 21.25% (61)
      4. Перемога Усика за очками
    • 18.47% (53)
      5. Дострокова перемога Усика
    Результати опитування Проголосували — 287
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Shteerlits
    Shteerlits, 25.09.2021 22:40
    +24
    Vytas Meskauskas, 25.09.2021 22:37
    Не ужели есть дыбилы что будут болеть за черного Джошуа который поддерживает унижение белых становить их на колени тем самым настраивая черное население против белых. Человек выходит под флагом твоей страны. Уже не скоро Украинец будет драться за титул тяжа. Может даже и ни когда. Как приятно включить ТВ а там флаг страны и бокс за звание чемпиона. Усик ни чего плохого ни про Россию ни про Украину не говорит и ни кого не настраивает. Усик за тебя все славяни.
    Називати людей "дибілами" тільки через те, що вони вболівають за когось іншого, ніж ти - типова риса кацапоїда
    oleksan751
    oleksan751, 25.09.2021 22:32
    +24
    Идиот посетил церковь РПЦ перед боем. Горбатого могила исправит. Первый раз желаю поражения человеку с украинским паспортом (не путать с украинцем).
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:43
    +20
    Vytas Meskauskas, 25.09.2021 22:37
    Не ужели есть дыбилы что будут болеть за черного Джошуа который поддерживает унижение белых становить их на колени тем самым настраивая черное население против белых. Человек выходит под флагом твоей страны. Уже не скоро Украинец будет драться за титул тяжа. Может даже и ни когда. Как приятно включить ТВ а там флаг страны и бокс за звание чемпиона. Усик ни чего плохого ни про Россию ни про Украину не говорит и ни кого не настраивает. Усик за тебя все славяни.
    Усик проти України і Українців, служить московським попам, які проти України і не відспівують українських воїнів, які загинули за те щоб пуиінська мерзота таки як ти не вбивала українців на неокупованих територіях!
    denzellezned
    denzellezned, 25.09.2021 22:40
    +20
    Джошуа Джошуа Ватан буде на канвасі
    98Johnson
    98Johnson, 25.09.2021 22:36
    +19
    Djosh UA
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:32 (змінений)
    +19
    По каналу DAZN зараз показують фільм про московського попа Усіка... лахають, шо вони з Ломаченком незнають англійську але хороші боксери
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:30
    +19
    Fragma1, 25.09.2021 22:23
    А ты уже стал на колено, перед своим братом Энтони? И что это ты русский канал смотришь? Не патриотично!
    На колінах ти стоїш перед Путіним!
    А я дивлюсь по каналу DAZN Англійською, я ж не такий тупий як Усик, Ломаченко і ти !
    Greenwood
    Greenwood, 25.09.2021 22:45
    +18
    Верю в Джошуа, надеюсь вздрючит этого Аляксандра
    Serhiy (Миколаїв)
    Serhiy (Миколаїв), 25.09.2021 22:35
    +18
    Ентоні перемоги, порадуй українців.
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 25.09.2021 22:48
    +17
    Юлий Бабяр, 25.09.2021 22:40
    Всем людям у которых уже просто нет мозгов, идите спать идиоты, Усик украинец, только за Украину, мало сказать ,что ради нашей страны он сделал в миллиард раз больше недели вы, диванные патриоты желающие победы Джошуа.
    Мені завжди настільки смішними є оці розказува не я про то, що якийсь спортсмен чи артист «зробив для краіни більше ніж ви всі там». Питання - зробив що? От конкретно? Вийшов під українським прапором на бій? Ну так він українець - це логічно. Що ще? А я скажу - не раз дискредитував Україну в очах усіх наших закордонних партнерів, які допомагають Україні у війні з росією. Бо якщо така публічна людина, яку знають усі, не може публічно заявити неспростовний факт про те, що Крим - це Україна, вона автоматично ставить під сумнів територіальну цілісність цієї країни. А зв’язок Усика з РПЦ ще раз підтверджує, ким є насправді це «прославляч України». І якщо люди не розуміють таких очевидних речей, то люди або такі самі любителі «русскава міра», як і Усик, або просто ідіоти.
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:36
    +16
    Ахаха, Усик завчив пару фраз англійською.....
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 23:09 (змінений)
    +15
    Vitalik_Medvid, 25.09.2021 23:06
    Я вже написав нижче, які люди можуть не розуміти очевидних речей. А щодо партнерів - якби не постійний тиск на росію від ЄС та США (взяти хоча б санкції), кацапи вже давно би розгорнули повномасштабну війну проти України, прагнучи знищити усе українське.
    Та не пояснюй... То з тої категорії "какая разніцца, у нас нєт вайни, крим божий і братскіє нароти"... Через таких і війна в Україні, їм не докажеш нічого!
    igogo
    online
    igogo, 25.09.2021 22:29
    +14
    Была охота сидеть до полуночи.)
    Это при Кличко было по приколу.
    А сейчас другие времена и проблемы.
    Утречком расскажете.
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 23:12
    +13
    Fragma1, 25.09.2021 23:10
    Вот насчёт польского, даже не сомневался, сидишь видимо там на клубнике ... Как и пол западной Украины! А английский, ничего удивительного, знать его норм и ничего сверх нету.
    най буде так! ти аж заслинився, йди морду помий...
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 25.09.2021 23:06
    +13
    Юлий Бабяр, 25.09.2021 23:01
    Просто цікаво, чим Усик дескридитує Україну? Чим підставляє? Коли Він сказав,що " Крим Божий" , вибачте,але набридає казати кожного разу одне й те саме, про те,що Крим український. Це і так всі нормальні люди розуміють. І він не одного разу про це казав. Закордонні партнери які допомагають? Чим? Занепокоєння виражають і все?
    Я вже написав нижче, які люди можуть не розуміти очевидних речей. А щодо партнерів - якби не постійний тиск на росію від ЄС та США (взяти хоча б санкції), кацапи вже давно би розгорнули повномасштабну війну проти України, прагнучи знищити усе українське.
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:10
    +13
    В рекламі как.....цапи кажуть, шо " наш крімчянін Усік"............ і слова Усіка зразу, як він каже, шо "ми братскій нароТ і он нє раздєляєт нас"...............
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Удачі тобі, Ентоні !
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 26.09.2021 01:06
    +12
    Я ещё такого не видел. Со времён майка. Честно
    yuriy_kent
    online
    yuriy_kent, 26.09.2021 01:17
    +11
    Вот он, тот самый момент истины. Гопак под нашим флагом! Браво, Саня!
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 23:15
    +11
    Fragma1, 25.09.2021 23:10
    Вот насчёт польского, даже не сомневался, сидишь видимо там на клубнике ... Как и пол западной Украины! А английский, ничего удивительного, знать его норм и ничего сверх нету.
    чувак, я ше словацьку розумію... справжні слов"яни словаки і мова мені зрозуміла... а ти, удмурд з мацкви, розумієш слов"янські мови ?!
    PFCLviv
    PFCLviv, 25.09.2021 22:06
    +11
    Женя Матийчук, 25.09.2021 22:00
    не умнічай
    якшо ти вмієш то кинь ссилку
    https://more.tv/online/rentv
    На, тримай дві !
    http://livetv.sx/eventinfo/1115659_anthony_joshua_oleksandr_usyk/#webplayer
    _alieztv|169020|1115659|1684128|13|6|ru