Олексій БЄЛІК: «Це моделювання гри проти Інтера»

Спеціаліст – про перемогу «Шахтаря» над «Динамо» в матчі за Суперкубок України

1737
2
Футбол 1/2/3. Олексій Бєлік

Екс-гравець «Шахтаря» і збірної України Олексій Бєлік прокоментував перемогу «гірників» над «Динамо» (3:0) в матчі за Суперкубок України.

«По грі «Шахтар» виграв заслужено. Мене порадувало, що упродовж всього матчу «Шахтар» зберіг баланс. Команда знала, як діяти. За рахунку 1:0 команда все одно продовжувала гнути свою лінію, забила другий м'яч. З 50-ої до 70-ої хвилини був дуже хороший відрізок у виконанні «Шахтаря», що стосується гри в обороні.

Це моделювання гри проти «Інтера». Мало таких моментів в чемпіонаті України, коли «Шахтар» може великими силами оборонятися і виходити з потужного пресингу. Перевагу «Динамо» на перших хвилинах пов'язую з травмою Матвієнка. У нього була відкрита рана і йому довго перемотували голову», - сказав Бєлік.