Воротар Олександрії: «Леоненко сказав, що нас вбили? Правильно сказав»

Олег Білик вкрай незадоволений суддівством у матчі з «Динамо»

3820
4
ФК Олександрія. Олег Білик

23-річний український воротар «Олександрії» Олег Білик поділився думкою про поєдинок 8-го туру УПЛ з київським «Динамо» (0:1). Єдиний гол кияни забили з пенальті в компенсований до другого тайму час.

«Мої слова, що такі пенальті ставити не можна? Зараз теж так думаю. Тому що це не стовідсотковий пенальті, на мою думку. Такі моменти трапляються під час кожного кутового. Упевнений, якби це було не «Динамо», а якась інша команда, то пенальті б не дали.

Леоненко сказав, що нас вбили? Правильно сказав. Тому що після середини другого тайму суддя почав підсвистувати «Динамо», це моя особиста думка. Я погоджуюся з Леоненком», — зазначив Білик.