Сергій МОРОЗОВ: «Шахтар забивав Динамо як за підручником»

Після другого пропущеного м'яча кияни змирилися з поразкою, вважає фахівець

2539
0
ФК Шахтар Донецьк

Відомий український тренер Сергій Морозов поділився враженнями про перемогу донецького «Шахтаря» над київським «Динамо» (3:0) у поєдинку за Суперкубок України.

«Матч вдався з усіх боків. Я думаю, що хвилин 60 це був рівень Ліги чемпіонів. Емоцій було дуже багато, але це пов'язано з тим, що початок матчу був дещо несподіваним з точки зору травми Матвієнка. Надалі арбітру було складно тримати матч у своїх межах. Нервова вийшла гра, особливо в першому таймі. З точки зору результату, гра трималася до рахунку 2:0. Як тільки другий м'яч динамівці пропустили, вони морально змирилися з поразкою. «Шахтар» зіграв надійно в обороні, забили три м'ячі. Голи — як на підбір, як за підручником, особливо м'яч Патріка і другий контратакувальний, який завершив Траоре», — вважає Морозов.