Україна у топ-3. Медальний залік ЧС-2021 з веслування на байдарках і каное

Українські веслувальники завоювали 5 медалей – 3 золота, 1 срібло та 1 бронзу

© Федерація каное України. Людмила Лузан виграла три медалі на ЧС

Збірна України увійшла у топ-3 медального заліку чемпіонату світу 2021 з веслування на байдарках і каное, який завершився у данському Копенгагені.

Українські веслувальники завоювали 5 медалей – 3 золотих, 1 срібну та 1 бронзову нагороди. Вище у медальній таблиці опинилися тільки Угорщина і Білорусь, а от Федерація каное Росії залишилася на 4-й позиції.

У перший день фіналів, 18 вересня, на дистанції 500 м в каное-двійці Людмила Лузан і Анастасія Четверикова завоювали золоті медалі. Потім Людмила Лузан здобула свою другу медаль: 24-річна спортсменка фінішувала другою в каное-одиночці на дистанції 500 м.

У чоловіків Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк і Тарас Міщук виграли золото в каное-четвірці на дистанції 500 м. Скарбничка збірної України поповнилася третьою золотою медаллю, коли Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов і Іван Семикин фінішували першими в байдарці-четвірці на дистанції 500 м.

В останній день змагань, 19 вересня, збірна України (у складі: Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник і Анастасія Четверикова) закінчила дистанцію на 3-му місці в каное-четвірці на дистанції 500 м.