20.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Барселона – Гранада. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

20 вересня о 22:00 відбудеться матч 5-го туру чемпіонату Іспанії

Барселона – Гранада. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Getty Images/Global Images Ukraine

20 вересня о 22:00 проходить матч 5-го туру чемпіонату Іспанії.

Гра транслюється в прямому ефірі відеосервісом MEGOGO.

Барселона – Гранада. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Рональд Араухо (Барселона).
2' ГОЛ ! М'яч забив Домінгуш Дуарте (Гранада).

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Spectra
    Spectra, 20.09.2021 22:47 (змінений)
    +3
    Без Месси это середнячок, ничего больше, хотели чтобы Месси ушёл, вот пожалуйста!
    vishu
    vishu, 21.09.2021 04:07
    0
    88serhiiO, 20.09.2021 23:26
    Відносно АПЛ дно
    так до чого тут АПЛ взагалі якщо мова йшла про чемп Іспанії та Франції? у них більш-менш одинаковий рівень
    88serhiiO
    88serhiiO, 20.09.2021 23:26
    0
    vishu, 20.09.2021 23:16
    яких команд? ви приколюєтесь так чи дійсно думаєте, що чемп Франції дно?
    якщо так, тоді у мене до вас питань нема жодних більше
    Відносно АПЛ дно
    vishu
    vishu, 20.09.2021 23:16
    0
    88serhiiO, 20.09.2021 23:06
    Не погано виглядає проти команд які в Іспанії в сегунді грали б
    яких команд? ви приколюєтесь так чи дійсно думаєте, що чемп Франції дно?
    якщо так, тоді у мене до вас питань нема жодних більше
    vishu
    vishu, 20.09.2021 23:14
    0
    88serhiiO, 20.09.2021 23:04
    Барселона грала у футбол коли там були Хаві та Ін'єста, а з Мессі так собі. Де він був у матчах проти Роми та Ліверпуля?
    фігню повну чешете. гляньте уважно його статистику у Барсі після того, як пішли Хаві та Іньєста. він що, менше забивати почав і гольових віддавати? чи ви просто любитель молоти неаргументовану фігню?
    у матчах проти Роми та Ліверпуля я загалом Барселони на полі не бачив. до чого тут Лео, якщо команда в цілому і грати не думала? не було команди на полі, був колхоз на зразок нашого Колоса в єврокубках.
    vishu
    vishu, 20.09.2021 22:34
    0
    fedd1979, 20.09.2021 22:29
    Якщо ви вважаєте, що Барселона з Де Йонгом, Депаєм, Дестом, Коутіньо має право показувати такий жахливий футбол тільки через те, що тут немає Мессі, то вибачте. Подивіться на склад Гранади. По-моєму, і з Мессі Барселона грала нині майже так само. Тим більше з таким Мессі, який зараз є у ПСЖ
    я вважаю лише те, що написав.
    а Лео в ПСЖ дуже непогано виглядає, в кожному із зіграних матчів один із кращих на полі. двічі хрестовина суперника виручала за 2 матчі. і навіть у вчорашньому матчі, коли його замінили, він був одним із кращих на полі. на кількох ресурсах вищу оцінку за нього у ПСЖ отримали лише Неймар та Мбаппе. і то лише тому, що один зробив асист, а другий забив.
    і Мессі забивати буде, не менше, ніж у Барсі.
    vishu
    vishu, 20.09.2021 22:18
    0
    як вам Барса без Мессі? тож він заважав команді, всі диванні експірти про те казали
    подобається гра команди тепер?
    cooperchack
    cooperchack, 20.09.2021 22:12
    0
    0-1 да уж,куману капец если не выйграет.
    fedd1979
    fedd1979, 20.09.2021 22:29
    -1
    vishu, 20.09.2021 22:18
    як вам Барса без Мессі? тож він заважав команді, всі диванні експірти про те казали
    подобається гра команди тепер?
    Якщо ви вважаєте, що Барселона з Де Йонгом, Депаєм, Дестом, Коутіньо має право показувати такий жахливий футбол тільки через те, що тут немає Мессі, то вибачте. Подивіться на склад Гранади. По-моєму, і з Мессі Барселона грала нині майже так само. Тим більше з таким Мессі, який зараз є у ПСЖ
    88serhiiO
    88serhiiO, 20.09.2021 23:25
    -2
    vishu, 20.09.2021 23:14
    фігню повну чешете. гляньте уважно його статистику у Барсі після того, як пішли Хаві та Іньєста. він що, менше забивати почав і гольових віддавати? чи ви просто любитель молоти неаргументовану фігню?
    у матчах проти Роми та Ліверпуля я загалом Барселони на полі не бачив. до чого тут Лео, якщо команда в цілому і грати не думала? не було команди на полі, був колхоз на зразок нашого Колоса в єврокубках.
    При Хаві та Ін'єсті Барселона вигравала лч, то чому при Мессі з його статистикою не могла?
    88serhiiO
    88serhiiO, 20.09.2021 23:06
    -2
    vishu, 20.09.2021 22:34
    я вважаю лише те, що написав.
    а Лео в ПСЖ дуже непогано виглядає, в кожному із зіграних матчів один із кращих на полі. двічі хрестовина суперника виручала за 2 матчі. і навіть у вчорашньому матчі, коли його замінили, він був одним із кращих на полі. на кількох ресурсах вищу оцінку за нього у ПСЖ отримали лише Неймар та Мбаппе. і то лише тому, що один зробив асист, а другий забив.
    і Мессі забивати буде, не менше, ніж у Барсі.
    Не погано виглядає проти команд які в Іспанії в сегунді грали б
    88serhiiO
    88serhiiO, 20.09.2021 23:04
    -2
    vishu, 20.09.2021 22:18
    як вам Барса без Мессі? тож він заважав команді, всі диванні експірти про те казали
    подобається гра команди тепер?
    Барселона грала у футбол коли там були Хаві та Ін'єста, а з Мессі так собі. Де він був у матчах проти Роми та Ліверпуля?