Кирило ДРИШЛЮК: «Суддя в кінці матчу допоміг Динамо»

Футболіст «Олександрії» розповів про поразку від київської команди (0:1)

3263
30
ФК Олександрія. Кирило Дришлюк

22-річний український півзахисник «Олександрії» Кирило Дришлюк висловився про матч УПЛ з «Динамо» (0:1).

«Звичайно, результат не такий, який би ми хотіли бачити. Нас і нічия влаштовувала. Мені здається, все йшло до цього. «Динамо» потрібні були очки, і суддя в кінці матчу їм допоміг. Це вже обговорювати важко, є експерти, які розбирають ці моменти.

Пенальті? Мені здається, що на останній хвилині матчу такий пенальті ставити не можна, це не стовідсоткове порушення було. Але це моя думка. Суддя вирішив поставити пенальті. Однак, я вважаю, що такий пенальті точно не треба ставити на останній хвилині», — зазначив Дришлюк.