Директор Олександрії: «Шабанову Оскар давати можна. Ще б сальто зробив»

Дмитро Китаєв оцінив напружене завершення матчу проти «Динамо»

7659
37
fcdynamo.kiev.ua

Директор «Олександрії» Дмитро Китаєв оцінив пенальті, а також вилучення гравця Ігоря Кірюханцева в кінці матчу проти «Динамо».

«Я ж заангажована людина в цьому питанні. Звичайно, мені б хотілося, щоб не було цього пенальті. Мене дивує інше. Ми граємо 90 хвилин, додають 5, а на 98-й нам ставлять пенальті. 15 хвилин переграли, або скільки там. Ось це для мене щось незрозуміле».

«Був пенальті чи ні... Десь хтось когось притримав - це ігровий момент. Такі пенальті можна ставити при кожному стандарті. Це вже філософія».

«У моменті з Кірюханцевим і Шабановим можна було дати по жовтій картці обом гравцям. Шабанов ще б сальто назад зробив. Ніби Кирюханцев Зідана скопіював. Там же не було такого. Просто лобами вперлися. «Оскар» можна давати», - сказав Китаєв.

(30)

Відома оцінка Миколенка за матч із Ліверпулем, в якому він отримав травму
Футбол | 25 квітня 2024, 01:32 0

«Евертон» обіграв Клоппа та Ко 2:0, Віталій отримав травму та був замінений у перерві