Sport.ua зібрав найголовніші події минулого туру у статистичному розрізі

2511
3
ФК Динамо. Віктор Циганков

«Динамо» перемагає «Олександрію» втретє поспіль (м'ячі 4-1), а на своєму полі - вчетверте (м'ячі 8-1).

Кияни здобувають 20-ту перемогу над олександрійцями в чемпіонатах України.

Біло-сині забивають чорно-жовто-зеленим 11 матчів поспіль, а в рідних стінах - у всіх 13.

«Динамо» святкує загалом 4-ту вікторію поспіль (м'ячі 14-0), а вдома - 3-тю (м'ячі 12-0).

Загальна безпрограшна серія киян досягає 25 ігор (+21=4), а домашня - 13 (+11=2).

Підопічні Мірчі Луческу забивають на своєму полі 13 матчів поспіль.

Динамівці продовжують свою загальну суху серію до 373-х хвилин, а домашню - до 283-х.

100-й матч в кар'єрі проводить Георгій Бущан (ЧУ - 61, КУ - 7, СК - 1, ЄК - 20, ЗУ - 11).

Сергій Сидорчук стає 5-м гравцем за роки незалежності, який провів 100 матчів за «Динамо» в якості капітана (ЧУ - 63, КУ - 6, СК - 1, ЄК - 30).

Віктор Циганков, який 7-й раз вразив ворота «Олександрії» (ЧУ - 6, КУ - 1), забиває 80-й м'яч у кар'єрі в рядах синьо-білих (ЧУ - 66, КУ - 4, ЄК - 10) і, обійшовши Віктора Леоненка, виходить на 7-ме місце в списку найкращих бомбардирів киян за роки незалежності.

Віктор Циганков, який забив вирішальний м'яч на 90+7-й хвилині, стає автором найпізнішого переможного голу в історії УПЛ.

Динамівці повторюють особистий антирекорд, заробивши на своєму полі 7 жовтих карток.

«Олександрія», як і раніше, не знає перемог в гостях у «Динамо» - 1 нічия і 12 поразок.

Чорно-жовто-зелені проводять 90-й безгольовий матч в елітному дивізіоні.

«Шахтар», який 3-й раз поспіль здолав «Маріуполь» з великим рахунком (м'ячі 12-1), завдає 15-й розгром помаранчево-синім в чемпіонатах України.

Рекордні безпрограшна і гольова серії гірників у зустрічах з маріупольцями досягають 47 матчів (+43= 4).

Данило Сікан стає автором 1900-го голу помаранчево-чорних в УПЛ, а Георгій Судаков - 18-го рекордного для донеччан дубля в баталіях з південцями.

«Шахтар» забиває 11 матчів поспіль.

4-й раз вражає ворота помаранчево-синіх Тете, 3-й - Георгій Судаков.

«Маріуполь» стає 4-м клубом, який зазнав 65 великих поразок в українських чемпіонатах.

16-й річний форвард маріупольців Данило Савін стає першим футболістом 2005 року народження, що зіграв в УПЛ.

«Десна» виграє у «Руха» у всіх трьох зустрічах (м'ячі 8-1).

Підопічні Олександра Рябоконя святкують 25-ту домашню вікторію в 50-му матчі на своєму полі.

«Рух» зазнає 10-ї поразки в гостях.

Чорно-жовті оновлюють особистий антирекорд, пропускаючи на чужих полях 7 ігор кряду.

«Дніпро-1» здобуває 4-ту перемогу поспіль в рідних стінах (м'ячі 8-1).

«Верес» зазнає 60-ї поразки в елітному дивізіоні.

Рівняни встановлюють два нових особистих рекорди, перервавши свою загальну суху серію на 389-й хвилині, а гостьову - на 247-й.

Юрій Максимов проводить 50-й матч в УПЛ на посаді головного тренера «Ворскли» (+20=16-14, 66-57).

Полтавчани забивають вдома 10 матчів поспіль.

«Минай», як і раніше, не може відсвяткувати першу гостьову вікторію в елітному дивізіоні - 5 нічиїх і 12 поразок.

Закарпатці повторюють особистий антирекорд, пропускаючи на виїзді 8 матчів поспіль.

«Зоря», яка 5-й раз завдала розгром «Чорноморцю», здобуває 25-ту велику перемогу на своєму полі.

Олександр Гладкий 5-й раз вражає ворота «моряків». 4 м'ячі він забив одеситам в УПЛ (2 - за «Шахтар», по 1 - за «Карпати» і «Зорю») і 1 - в Кубку України (за «Карпати»).

ФК Зоря. Олександр Гладкий

«Чорноморець» пропускає в гостях 10 матчів поспіль.

«Колос» здобуває 10-ту перемогу на чужих полях.

В'ячеслав Чурко, який вразив ворота червоно-жовтих на 90+5-й хвилині, стає автором найпізнішого гола ковалівців в УПЛ. До всього іншого, його м'яч виявляється 50-м, пропущеним «Інгульцем» в елітному дивізіоні.

«Металіст 1925» перериває свою програшну серію з 4-х матчів, а «Львів» - з 3-х.

Харків'яни, які вперше зіграли на «нуль», підписують першу мирову в чемпіонатах України.

«Львів», який провів 30-й сухий матч в УПЛ, завершує свою серію з пропущеними голами, яка склала 11 ігор. Останній раз захист синьо-золотих виявлявся на висоті 24 квітня 2021 року - 1:0 вдома з «Десною».

«Львів» обходиться без перемог 10 матчів поспіль (=4-6).

Загальна безгольова серія синьо-золотих досягає 346 хвилин, а гостьова жовто-синіх - 360.

50-й матч у чемпіонатах України проводять Каспар Дубра («Олександрія») і Денис Костишин («Колос»), 1-й - Вітінью («Динамо»), Олексій Паламарчук («Чорноморець»), Кирило Фесюн («Колос») , Олег Козішкурт, Микита Махиня, Паоло Недес, Богдан Поталов, Данило Савін, Олег Степаненко, Олег Філонов і Ілля Царюк (всі - «Маріуполь»).

У 2-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Андрій Семенко («Минай»).

95-й м'яч в УПЛ забиває Олександр Гладкий, 5-й - Данило Сікан, 1-й - Михайло Мудрик (в 29-й грі) і Олександр Чорноморець (в 44-й).

У 2-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Данило Сікан («Шахтар»).

ФК Шахтар. Данило Сікан

Четвертий матч поспіль не йде з поля без забитих м'ячів Віктор Циганков.

Захисник «Миная» Віктор Лиховидько, який забив у свої ворота, стає автором 100-го голу господарів у сезоні-2021/22.

1-й дубль в чемпіонатах України робить Георгій Судаков (в 53-й грі).

20-й пенальті з 21, в тому числі 9-й поспіль, реалізовує Віктор Циганков, 8-й з 10 - Олександр Гладкий.

6-ту пенальтійську дуель з 27 виграє Євген Гальчук.

1-шу червону картку в УПЛ заробляють Ігор Кирюханцев (в 75-му матчі) і Михайло Сергійчук (в 106-му).

30-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр з Харкова Дмитро Кривушкін.