Віталій МИКОЛЕНКО: «Роналду назвав мене найжорсткішим захисником»

Також футболіст збірної України зізнався, що Бернарду Сілва його «пристойно повозив»

Віталій МИКОЛЕНКО: «Роналду назвав мене найжорсткішим захисником»
© УАФ

Захисник «Динамо» і збірної України Віталій Миколенко згадав, як наша національна збірна протистояла Португалії в відборі на Євро-2020. Той поєдинок закінчився перемогою українців - 2:1.

«Після матчу з Португалією я дуже втомився. Це той момент, коли ти не встигаєш злякатися. Та гра була дуже сильною, але я тоді дуже втомився, перш за все головою. Тоді Бернарду Сілва повозив пристойно.

У Роналду після гри запитали, хто був найжорсткішим. Він сказав, що лівий захисник. Я не сильно жорсткий захисник, як на мене, але було приємно почути це», - сказав Миколенко.

Джерело — BurBuzz

(159 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    RUX
    RUX, 20.09.2021 07:37
    +12
    --smart--Forever, 20.09.2021 05:42
    "А еще он называл меня земляным червяком!"
    черв'яки, і все що під землею, це стихія кротів... в їхню підземну пісочницю ДК не лізе.
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 20.09.2021 08:25
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Вася Чіпа, 20.09.2021 08:02
    Вічно перспективний...
    це про Коваленко?
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 20.09.2021 08:27
    +5
    Це Роналду "влізло" що зараз футбол "комнатний" став - найменший дотик - свистять... Пограв би він в часи Лужного - зрозумів би що таке насправді жорсткий гравець...
    Jaroslav5999
    online
    Jaroslav5999, 20.09.2021 08:32
    +4
    Burevestnik, 20.09.2021 08:25
    це про Коваленко?
    В точку)))
    ToeFatt
    ToeFatt, 20.09.2021 10:42
    +1
    --smart--Forever, 20.09.2021 05:42
    "А еще он называл меня земляным червяком!"
    та тебе як тільки не обзивають
    Jaroslav5999
    online
    Jaroslav5999, 20.09.2021 08:23
    +1
    Вася Чіпа, 20.09.2021 08:02
    Вічно перспективний...
    А йому за 25років що вічно?
    Face Control
    Face Control, 20.09.2021 13:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Один из немногих норм игроков у развпятьлетних.
    justhateme
    online
    justhateme, 20.09.2021 10:47
    0
    --smart--Forever, 20.09.2021 05:42
    "А еще он называл меня земляным червяком!"
    Это ж из Маугли, вполне смешно. Фанаты ДК не объективны, все пропускаете через личную неприязнь
    Saar
    Saar, 20.09.2021 08:30
    0
    Віталь, він пожартував. Стільки втиків він отримував на треніровках від Рамоса!!!
    Jeka Lukashin
    online
    Jeka Lukashin, 20.09.2021 10:34
    -1
    Спокойно, Виталя, ты перевел его слова задом наперед))
    Вася Чіпа
    Вася Чіпа, 20.09.2021 08:02
    -4
    Вічно перспективний...
    Kapitoshka
    Kapitoshka, 20.09.2021 08:53
    -6
    "Хозяин назвал меня любимой женой!"
    ©
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 20.09.2021 05:42 (змінений)
    -11
    "А еще он называл меня земляным червяком!"