Ентоні ДЖОШУА: «Хочеться, щоб бій з Усиком відбувся вже завтра»

Британцеві не терпиться побоксувати з Олександром

Ентоні ДЖОШУА: «Хочеться, щоб бій з Усиком відбувся вже завтра»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBF Ентоні Джошуа (24-1, 22 КО) висловився про майбутнє протистояння з українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО).

«Я так втомився, накопичилося і справді багато втоми. Я через багато пройшов, готуючись до цього поєдинку. І попереду ще чимало. Але в такі моменти кажеш собі: «Давай, все майже готово, просто продовжуй. Бій не за горами.

Я б хотів, щоб поєдинок був уже завтра, тому що відчувається якась втома мозку, втома в усьому тілі, всі ці безперервні тренування. Але я професіонал, відданий справі. Я боєць», - сказав Джошуа.

Нагадаємо, що Ентоні Джошуа і Олександр Усик проведуть поєдинок 25-го вересня в Лондоні.

Читайте також: Василь Ломаченко: «Джошуа більший? Зате Усик швидший».

Джерело — Daily Mail

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    andre_lui
    andre_lui, 19.09.2021 00:05
    +2
    Антитроль, 18.09.2021 19:20
    О, привіт! Ти взагалі не віриш у Вусика?
    У него работа такая !!!
    Oliynuk_sport
    Oliynuk_sport, 19.09.2021 13:53
    +1
    Професіонали. Відчувається напруга наростає, два дуже сильні і талановиті боксери. Буде класний бій.
    mb_cdi
    mb_cdi, 19.09.2021 18:44
    0
    Джош! Надери ему зад!
    Антитроль
    Антитроль, 18.09.2021 19:20
    0
    bullyUA, 18.09.2021 18:06
    Судя по интервью, Энтони хочет поскорее боя с Фьюри, а то, что всякие усики у него валяются под ногами его раздражает.
    О, привіт! Ти взагалі не віриш у Вусика?
    Балабольченко Ломпаченко
    online
    Балабольченко Ломпаченко, 18.09.2021 16:08
    0
    andre_lui, 18.09.2021 15:42
    Если не лукавит британец, то судя по всему выгорает понемногу
    Просто ему не терпится навалять Трусику
    andre_lui
    andre_lui, 18.09.2021 16:14
    -1
    Балабольченко Ломпаченко, 18.09.2021 16:08
    Просто ему не терпится навалять Трусику
    Это понятно, но это и свидетельствует о выгорании. Сейчас не терпится, а к бою пройдет заряд - и боксер может оказаться морально не готовым. Нужно уметь ждать - Усик умеет!
    bullyUA
    bullyUA, 18.09.2021 18:06
    -2
    Судя по интервью, Энтони хочет поскорее боя с Фьюри, а то, что всякие усики у него валяются под ногами его раздражает.
    andre_lui
    andre_lui, 18.09.2021 15:42
    -2
    Если не лукавит британец, то судя по всему выгорает понемногу
    barca_messi
    barca_messi, 18.09.2021 17:21
    -3
    По крайней мере, из интервью можно сделать вывод о том, что у Джошуа проблемы с психологией. А там, конечно, бой все покажет.
    SportsMan
    SportsMan, 19.09.2021 01:21
    -4
    Балабольченко Ломпаченко, 18.09.2021 16:08
    Просто ему не терпится навалять Трусику
    навалять в трусики?