Михайло МУДРИК: «Шахтар отримав урок. Зараз всі злі в команді»

Команда готується до матчу УПЛ

Михайло МУДРИК: «Шахтар отримав урок. Зараз всі злі в команді»
© shakhtar.com

Півзахисник «Шахтаря» Михайло Мудрик зазначив, що в команді всі злі після поразки від «Шерифа» в матчі групи Ліги чемпіонів.

«Невеликий такий був удар, отримали урок. Ми не зациклюємося на цьому, вже переступили і готуємося до наступних матчів. Зараз в команді всі злі, всі хочуть тільки перемог після такої неприємної гри».

«Потрібно перемогами компенсувати, тому що це шлях «Шахтаря». Ми повинні завжди вигравати», - сказав Мудрик.

У 8-му турі УПЛ команда зіграє проти «Маріуполя».

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 17.09.2021 21:35
    +25
    Таки так злющі вийдуть на гру проти.... Маріуполя... Порвуть принципового суперника як тузік грілку... А далі проти Динамо та Інтера знову будуть злості набиратися....
    maverik
    maverik, 17.09.2021 21:48
    +14
    После таких матчей игрокам лучше рот вообще не открывать а дождаться следующей игры в лиге и доказать все на поле.
    mustapha
    mustapha, 17.09.2021 22:08
    +5
    Здається,рудий татарин вже нажрався футболу,трансляції єврокубків з пєнісов ТВ забрали,якогось третьосортного макаронника призначили тренером,навіть молдавани і ті кротів опустили.Значить не за горами на шахту очікує доля металолому та Дніпра,з усіма витікаючими наслідками..
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 17.09.2021 22:32
    +4
    New Zealander, 17.09.2021 21:54
    Чекаємо повтору прошлорічних перемог над Реалом і хоча б дві нічиї з Інтером знову.
    Сам хоч віриш в те що написав? В Реала зараз один з найкрутіших тренерів в світі, та й Інтер прекрасно знає як вигравати в Сасуоло. Шахті потрібно було перемагати Шериф, а зараз вони абсолютні аутсайдери в групі.
    cooperchack
    online
    cooperchack, 17.09.2021 22:18
    +4
    «Небольшой такой был удар».
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 17.09.2021 21:46
    +4
    Face Control, 17.09.2021 21:30
    Да, это так, с Мариуполем будет сложный матч, а вот после Мариуполя уже проще, там развпятьлетние автобусники. Только Шахтёр — только победа!
    Олег харе
    Ну хорошо бы Макс про арендуполь такое написал. Ну ты то куда ?
    Pushkin82
    Pushkin82, 17.09.2021 21:44
    +4
    На шериф дрочили однойй руукой а на марки двома. Бездарі обдовбані.
    barsch.
    online
    barsch., 17.09.2021 21:39
    +4
    Злые потому, что голодные...
    Хью Джекман
    Хью Джекман, 17.09.2021 22:10
    +3
    mustapha, 17.09.2021 22:08
    Здається,рудий татарин вже нажрався футболу,трансляції єврокубків з пєнісов ТВ забрали,якогось третьосортного макаронника призначили тренером,навіть молдавани і ті кротів опустили.Значить не за горами на шахту очікує доля металолому та Дніпра,з усіма витікаючими наслідками..
    Да ну, он вроде как только летом выкинул 60 миллионов. Не похоже, чтоб нажрався, скорее разучился. Слишком ему все легко раньше давалось, расслабился, а отовсюду подсидели.
    roman_kros
    online
    roman_kros, 18.09.2021 01:28
    +2
    Міша, в вас цих уроків вже стільки було, що пальці щоб їх перерахувати не вистачає. Кожного сезону одне і те саме. Не сміши. Пройде кілька днів, може тижнів і буде те саме.
    SandroKing
    online
    SandroKing, 17.09.2021 22:39
    +2
    Сейчас начнется. Нужно срочно туалеты на ключ позакрывать.
    Серж р
    online
    Серж р, 17.09.2021 22:12
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    PETP0, 17.09.2021 22:08
    Ну да, злые тушканчики - звери особо опасные.
    Злые землеройки то вообще. Чую может быть реванш в кубке с Агробизнесом, если зимой еще лямов 80 потратят
    Sasho
    Sasho, 18.09.2021 03:12 (змінений)
    +1
    Вы злые??????? Давай покажу тебе что такое злой, когда у тебя за душой куча проблем, стрессы и нервные срывы. Вот где злой! А НЕ ПОЛУЧАТЬ на ПУМБ каждый месяц по 740 тыс грн. и говорить что вы злые! нА СУХОЙ ПАЕК Вас посадить. Злые ВЫ!
    axylinam
    online
    axylinam, 17.09.2021 23:14
    +1
    Шахтёр-Мариуполь , самое непредсказуемое дерби в мире
    Calm
    online
    Calm, 18.09.2021 09:06
    0
    Ляг поспи и все пройдёт
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 18.09.2021 00:54
    0
    Вот вы на Мариуполе сорвётесь
    New Zealander
    online
    New Zealander, 17.09.2021 23:04
    0
    Віталій Ткачук, 17.09.2021 22:32
    Сам хоч віриш в те що написав? В Реала зараз один з найкрутіших тренерів в світі, та й Інтер прекрасно знає як вигравати в Сасуоло. Шахті потрібно було перемагати Шериф, а зараз вони абсолютні аутсайдери в групі.
    В минулому році Реал та Інтер точно були не слабші ніж зараз, а то й сильніші.
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 17.09.2021 22:31
    0
    айфокс криптожабор, 17.09.2021 22:20
    арендуполь так то уже 4х сборников для сборной вырастил- Сикан, Корниенко, Бондаренко, Зубков. это уже не смешная шутка про фарм.
    Ага, прогресс на лицо
    Серж р
    online
    Серж р, 17.09.2021 22:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Бурбас, отвяжи Тимофеюка и Закарпатского оленя Это ж просто пи...ц такое писать. Даже Маяковский слился
    PETP0
    online
    PETP0, 17.09.2021 22:08
    0
    Ну да, злые тушканчики - звери особо опасные.