Кубок відкриття. Донбас в результативному матчі обіграв Сокіл

Команди закинули 9 шайб

© uhl.ua

Відбувся перший матч нового сезону Української хокейної ліги. В рамках Кубка відкриття чемпіон Донбас зустрічався з віце-чемпіоном Соколом.

Донбас, який не тільки провів солідне підсилення складу, але і вже відіграв 4 матчі в Лізі чемпіонів, підходив до гри фаворитом.

Правда, Сокіл два періоди грав на рівних, а на старті третьої 20-хвилинки рахунок був 3:3. Однак далі Донбас все ж використав свою перевагу і виграв 5:4.

Сокіл закинув шайбу за хвилину до кінця, взяв тайм-аут, але зрівняти рахунок не встиг.

Донбас відкрив сезон УХЛ перемогою.

Регулярний сезон УХЛ

Донбас - Сокіл 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Шайби: 2:32 Пересунько - 1:0, 11:10 Коржелецький (Симчук) - 1:1, 13:31 Павленко - 1:2, 25:49 Туркін - 2:2, 39:55 Сігарев - 3:2, 43:15 Рубан - 3:3, 47:26 Шишлянніков - 4:3, 48:35 Морозов - 5:3, 58:45 Тихоміров - 5:4

Воротарі: Макаров - Кубрицький