Джерело: Скрипник може достроково покинути Зорю

У команди проблеми в нинішньому сезоні

Джерело: Скрипник може достроково покинути Зорю
© zarya-lugansk.com

За інформацією джерела, наставник «Зорі» Віктор Скрипник найближчим часом може покинути команду.

Причиною можуть бути як проблеми з комплектацією складу, так і невдалий старт в єврокубках. «Зоря» вилетіла з Ліги Європи, а Лігу конференцій почала з поразки в Норвегії.

Все залежить від розмови наставника з президентом клубу Євгеном Геллером.

Контракт Скрипника закінчується влітку 2022 року. Раніше повідомлялося, що клуб пропонував тренеру новий договір, але Скрипник відмовився від цього варіанту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 17.09.2021 20:52
    +13
    Можно было уходить еще пораньше, когда полгода зарплату в 2020 не платили. 2 раза благодаря ему получили деньги за группу еврокубков на том и выжили. С уходом Скрипника о бронзе останутся одни мечты, ее последние два сезона даже Вернидуб не мог добыть, пропускал Ворсклу и Александрию. Бабич уже мылится вместо Скрипника, ото будет команда.
    zzg77
    zzg77, 17.09.2021 21:07
    +11
    Лучше бы Геллера куда-то ушли!!!!
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 17.09.2021 21:23
    +8
    Юрий Карпенко, 17.09.2021 20:40
    Вернидуб з різними складами цієї Зорі років 10 грав і досягав результату, а рівень Скрипника це перша ліга, його помилка що після тренерства в Німеччині він нікому не потрібен
    А може справа не в Скрипнику? В минулому сезоні він перемагав Лестер, якщо пам'ять коротка. Може Геллеру варто було купити хоч толкового центрбека для СВОГО клубу? До чого тут Скрипник, якщо немає ким грати.
    vava oggy
    vava oggy, 17.09.2021 20:53
    +8
    Real20, 17.09.2021 20:30
    Что за источник?
    Самий достовірний, або "sport.ua" aбо ОБС (одна баба сказала).
    Виктор Андрущик
    Виктор Андрущик, 17.09.2021 20:49
    +5
    Я до гри з Норвежцями писав ,що ця балалайка це пусте місце.Це якийсь "творець"якому 2 ліга забагато,а де хто ще й в збірну натякав його.Просто УПЛ перетворюється в болото,де вже і молдовани сміються.Це що?Слава богу хоть Петраков на чолі збірної,а так би і там озвєд ілісь
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 17.09.2021 23:29
    +3
    Алексей Голяченко, 17.09.2021 22:48
    Где-то Скрыпнык все же не дал тебе автограф
    Он ждал в тени, долго правда пришлось, с момента как Скрипника клубы УПЛ признали лучшим тренером года
    Davidson
    Davidson, 17.09.2021 21:51
    +3
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 20:46
    Та ну невже ж?
    Ну прийдет Бабич будет лучше?
    Real20
    Real20, 17.09.2021 21:37
    +3
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 21:30
    Перемагав. Другий склад Лестера, коли той матч нічого не вирішував, бо блискучий тренер С. програв без варіантів усі три стартові матчі в групі, включно з розгромом вдома від АЕКа.
    Лестер играл не вторым составом,хватит писать чушь!
    Real20
    Real20, 17.09.2021 21:05
    +3
    Юрий Карпенко, 17.09.2021 20:40
    Вернидуб з різними складами цієї Зорі років 10 грав і досягав результату, а рівень Скрипника це перша ліга, його помилка що після тренерства в Німеччині він нікому не потрібен
    Какие результаты ?
    айфокс криптожабор
    айфокс криптожабор, 17.09.2021 20:46
    +3
    Yura Юрий, 17.09.2021 20:40
    не верное утверждение, Скрипник ДОЛЖЕН досрочно покинуть Зарю....ушел бы ранее, сохранил лицо, и мог смело претендовать в УПЛ на должность
    ушёл бы ранее, говорили бы бросил команду которую вывел в еврокубки. что ни сделай, всегда будут критиковать.
    Geniyfootball1985
    Geniyfootball1985, 18.09.2021 00:47
    +2
    Володя Шаран уже купил билет в Запорожье)))
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 17.09.2021 22:48
    +2
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 20:46
    Та ну невже ж?
    Где-то Скрыпнык все же не дал тебе автограф
    Real20
    Real20, 17.09.2021 21:30
    +2
    Віталій Ткачук, 17.09.2021 21:23
    А може справа не в Скрипнику? В минулому сезоні він перемагав Лестер, якщо пам'ять коротка. Може Геллеру варто було купити хоч толкового центрбека для СВОГО клубу? До чого тут Скрипник, якщо немає ким грати.
    И вратаря надо покупать,но Геллер денег не даст
    Юрий Карпенко
    Юрий Карпенко, 17.09.2021 20:40
    +2
    Вернидуб з різними складами цієї Зорі років 10 грав і досягав результату, а рівень Скрипника це перша ліга, його помилка що після тренерства в Німеччині він нікому не потрібен
    Real20
    Real20, 17.09.2021 20:30
    +2
    Что за источник?
    Davidson
    Davidson, 18.09.2021 08:12
    +1
    Real20, 17.09.2021 21:31
    И выиграл у АЕКа в Афинах
    Хороший был матч,3 гола Заря забила грекам
    Davidson
    Davidson, 17.09.2021 23:19
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 23:03
    Чому саме Бабич? Ще ніхто нікуди не йде. Новий тренер - це не панацея, це шанс щось позитивне зробити з командою. Не факт, що стане краще. Але з великим С. на таке навіть шансу немає. Тільки вниз. Звідси висновок очевидний.
    Он только свободен и Григорчук,но его Заря не потянет материально
    Real20
    Real20, 17.09.2021 21:31
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 21:30
    Перемагав. Другий склад Лестера, коли той матч нічого не вирішував, бо блискучий тренер С. програв без варіантів усі три стартові матчі в групі, включно з розгромом вдома від АЕКа.
    И выиграл у АЕКа в Афинах
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 23:03
    0
    Davidson, 17.09.2021 21:51
    Ну прийдет Бабич будет лучше?
    Чому саме Бабич? Ще ніхто нікуди не йде. Новий тренер - це не панацея, це шанс щось позитивне зробити з командою. Не факт, що стане краще. Але з великим С. на таке навіть шансу немає. Тільки вниз. Звідси висновок очевидний.
    bullyUA
    bullyUA, 17.09.2021 21:26
    0
    zzg77, 17.09.2021 21:07
    Лучше бы Геллера куда-то ушли!!!!
    Тем более, что арабские шейхи выстроились в очередь за покупкой Зари.