Мотор вдома насилу переміг Порту в першому матчі Ліги чемпіонів

Кінець матчу вийшов дуже нервовим

7242
7

Запорізька команда відкривала сезон Ліги чемпіонів вдома з португальським «Порту». Букмекери перед матчем вважали нашу перемогу більш ймовірною, тому були небезпідставні надії на вдалий початок.

Перший тайм наче підтверджував ці сподівання. Постійно тримався розрив в 3-4 м'ячі. На перерву команди пішли за рахунку 15:10.

Після перерви португальців наче підмінили, вони почали скорочувати розрив, особливо атакуючи з правого флангу, де в нашої команди були постійні провали. За дві хвилини до кінця рахунок став 27:27.

Проте Дмитро Горига, який провів не дуже вдалий матч, забив дуже важливий м'яч, його підтримав і Козакевич. В підсумку 30:27 - є дуже важлива стартова перемога!

Ліга чемпіонів 2021/2022. Група В. 1 тур.

«Мотор» (Запоріжжя, Україна) - «Порту» (Порту, Португалія) - 30:27.

Себетіч, 6 - Ітуріцца, 3, Вальдес, 13.

«Мотор»: Кубатко, Малашинскас, Пуховський, Денисов, Тільте, Турченко, Косано, Козакевич, Донцов, Горига, Бурзак, Касай, Мороз, Васільєв, Комок, Бохан, Себетіч, В'юнник.

«Порту»: Мартінс, да Боргес, Алвес, Альварес, Круз, Олівейра, Мбенге, Авадор, Фернандес, Бранквіньо, Родрігес, Магельшес, Слішкович.

Палац спорту «Юність» (Запоріжжя, Україна)