ФХУ планує створити Зал слави українського хокею

До нього увійдуть не тільки громадяни України

ФХУ планує створити Зал слави українського хокею
© fhu.com.ua

Федерація хокею України разом із новим титульним партнером оголосили про намір створення наступного року Української Зали хокейної слави.

Учасників визначатимуть голосуванням із кола претендентів, при чому представлені будуть не лише громадяни України, а і ті українці, які стали знаменитими за океаном. Очікують, що до Зали слави увійдуть Майк Боссі (Михайло Босий), Тері Сочек (Тарас Савчук) і навіть Вейн Грецькі (Іван Грецький).

Перший експонат для майбутнього музею Зали слави президентові УХЛ Георгію Зубку передав один з авторів документальної стрічки «Юкі» Микола Васильков. Це зображення легендарної The Uke Line, першої суто української трійки НХЛ, яку у Бостон Брюїнз у 60-х сформували члени родин емігрантів з України Вік Стасюк, Бронко Ховат і Джоні Буцик.

Микола Васильков:

«Це офіційна копія, яку я отримав у подарунок від приватного колекціонера Ореста Теплого з Канади. Така фотографія є і в залі Хокейної Слави НХЛ, і в музеї команди Брюїнз. Найзнаменитіший з трьох це Джоні Буцик, або Іван Буцик, дворазовий звитяжець Кубка Стенлі, найкращий бомбардир Брюїнз за всі часи. Він є учасником Зали Слави НХЛ, його номер виведений із обігу, навічно закріплений за ним і піднятий над дахом арени Бостону».

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
  Funny___Cat
  Funny___Cat, 29.09.2021 12:43
  0
  Коментар згорнуто. Показати
  Figu
  Figu, 18.09.2021 13:16
  0
  Пхаха а че классно, создай национальный зал славы и пихай туда всех кого хочешь))) и по... что эти игроки не имеют к тебе не какова отношения
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності