Віктор ЛЕОНЕНКО: «Гармаш не грав, а плювався, лаявся і сперечався»

Спеціаліст – про нічию «Динамо» з «Бенфікою»

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Гармаш не грав, а плювався, лаявся і сперечався»
© Футбол 1/2/3. Віктор Леоненко

Колишній форвард збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» - «Бенфіка», який завершився внічию 0:0.

«Я пишаюся тим, що знаю Луческу, тому що ця нічия - його заслуга. Він навчив динамівців оборонятися, що показує і в чемпіонаті. В атаці проблеми як були, так і залишаються. У Бенфіки був контроль м'яча без жодної користі. Вони ніби як контролювали гру, але насправді динамівці нічого не дали створити біля своїх воріт, за винятком удару Яремчука на 55 хвилині. Динамо добре оборонялися, але попереду у нас порожнеча.

Коли команда щось створює, то можна когось виділяти. Але коли ти просто граєш на нуль, тут просто можна відзначити всіх, тому що старалися, билися і виконали завдання. Можу відзначити лише штрафний від Шапаренка та поперечину на 90 хвилині.

Гармаш, замість того щоб вийти і допомогти, ходив і плювався, лаявся, сперечався. Думаю, що в Лізі чемпіонів такого точно не повинно бути. Ми не награли на перемогу, так само як і Бенфіка. Динамо зіграло в цьому матчі «на чотири з плюсом», тому що «на п'ять» - це коли ти перемагаєш», - вважає Леоненко.

Нагадаємо, що в одній групі з київським «Динамо» також виступають «Барселона» і «Баварія».

Джерело — Футбол 1/2/3

(150 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ZaE
    online
    ZaE, 16.09.2021 11:29
    +20
    О, виліз, икспєрд хрєнов.
    А шо там він про вчорашній матч кукарєкнув?)))
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 16.09.2021 11:57
    +19
    Витя иди обсасывай игру хозяина, а не чемпиона. И в переди и зади все было и получалось. Ещё бы сказал что твои бы коты в атаке лучше сыграли
    leccinum
    leccinum, 16.09.2021 11:45
    +19
    ZaE, 16.09.2021 11:29
    О, виліз, икспєрд хрєнов.
    А шо там він про вчорашній матч кукарєкнув?)))
    а він що, сам сєбє враґ?
    зараз відкриє рота, а “друґ Рінат” позбавить тижневої пайки
    stopor2016
    online
    stopor2016, 16.09.2021 11:34
    +14
    То він на тебе плював.
    bonv
    online
    bonv, 16.09.2021 13:23
    +7
    Йди леон рани шахти зализуй
    vitaly78
    online
    vitaly78, 16.09.2021 13:11
    +6
    ZaE, 16.09.2021 11:29
    О, виліз, икспєрд хрєнов.
    А шо там він про вчорашній матч кукарєкнув?)))
    Про вчорашній матч краще помовчати, премію можуть не дати
    bullyUA
    online
    bullyUA, 16.09.2021 16:49
    +2
    Отмывая свое оплеванных котов, Витя догадался, что это все Гармаш их заплевал.
    Darkness1984
    online
    Darkness1984, 16.09.2021 17:17
    +1
    Primovocatus, 16.09.2021 15:34
    Шахта играла с африканцами, бразильцами и балканцами.) Молдована не было ни одного!!!
    Так и у Шахтера много Украинцев не было в составе
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 16.09.2021 17:02
    +1
    cucumber, 16.09.2021 15:11
    У того же Яремчука было два классных момента, если бы он был мастеровитее и порасторопнее, то счет полюбому был бы в пользу Бенфики
    Коли б свині роги, то й людей переколола б.(c)
    Geniyfootball1985
    Geniyfootball1985, 16.09.2021 18:44 (змінений)
    0
    Леоненко:"мои коты посрали на 4 с +плюсом, чтобы срать на 5,нужно из кормить мясом,а я столько не зарабатываю"
    Andre066
    Andre066, 16.09.2021 17:58
    0
    Канал футбол тут как тут своих не трогает лишь врага по упл!
    Darkness1984
    online
    Darkness1984, 16.09.2021 17:19
    0
    Алексей Голяченко, 16.09.2021 11:57
    Витя иди обсасывай игру хозяина, а не чемпиона. И в переди и зади все было и получалось. Ещё бы сказал что твои бы коты в атаке лучше сыграли
    Кстати, да
    Про игру кротов ни слова
    Westwood.
    Westwood., 16.09.2021 15:55
    0
    Primovocatus, 16.09.2021 15:32
    Гармаша сдать в аренду Черноморцу!
    в лицо ему это скажи профессор
    igogo
    igogo, 16.09.2021 17:48
    -1
    Darkness1984, 16.09.2021 17:17
    Так и у Шахтера много Украинцев не было в составе
    А у Шерифа вообще не было, ни украинцев, ни молдованцев, ни русских. Хотя их а Приднестровье примерно одинаково.
    айфокс криптожабор
    айфокс криптожабор, 16.09.2021 17:44
    -1
    Darkness1984, 16.09.2021 17:17
    Так и у Шахтера много Украинцев не было в составе
    их было мало, но они сделали первый гол, а не бразильцы.
    Primovocatus
    online
    Primovocatus, 16.09.2021 15:34
    -5
    айфокс криптожабор, 16.09.2021 15:11
    не ну если бы шахта с молдованами играла в расчёте на нулевую ничью, тоже бы добилась "успеха".
    Шахта играла с африканцами, бразильцами и балканцами.) Молдована не было ни одного!!!
    Fanat230784
    online
    Fanat230784, 16.09.2021 12:50
    -5
    Не бачив, що Леоненко сказав про вчорашній матч ( тобто перед ним), але пам'ятаю його слова про матч Динамо. Про те, що Луческу покращив захист, і нічого не змінилось більше.
    Його, як і зараз, обзивали "експердом" і таке подібне.
    Я запропонував подивитись, чи правий він. Якщо ж виграє Динамо, то просто ігнорити Леоненка.
    Виявилось що правий, бо не пропустили і не забили.
    То що тут не так??
    cucumber
    online
    cucumber, 16.09.2021 15:11
    -6
    У того же Яремчука было два классных момента, если бы он был мастеровитее и порасторопнее, то счет полюбому был бы в пользу Бенфики
    айфокс криптожабор
    айфокс криптожабор, 16.09.2021 15:09
    -6
    играть дома на нули, достойно уважения а в Португалии типа на победу играть будут
    Primovocatus
    online
    Primovocatus, 16.09.2021 15:32
    -7
    Гармаша сдать в аренду Черноморцу!