Карло АНЧЕЛОТТІ: «Це дуже важлива перемога»

Наставник «Реала» – про матч з «Інтером»

1334
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над міланським «Інтером» (1:0) в матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Після перерви ми надали Вінісіусу більше свободи дій, і це багато змінило. «Інтер» дуже інтенсивно грав у першому таймі, але в другому таймі зменшив оберти. З виходом Родріго на поле ми змогли краще задіяти фланги. Ми знали, що нам доведеться нелегко і вистраждали цю перемогу. У цієї команди не тільки високий клас, у неї є зарядженість на результат, а це найголовніше.

Це дуже важлива перемога, дуже непроста, важка. Зіграли в цілому добре, хоча я бачив помилки. Настрій був хороший. В обороні відпрацювали непогано. У першому таймі захищалися досить глибоко, але це не так важливо, потрібно захищатися, щоб було більше можливостей для контратак. Правда, в першому таймі ми недостатньо добре контратакували», - сказав Анчелотті.