Іван ГЕЦКО: «Динамо зіграло на максимумі своїх можливостей»

Спеціаліст – про нічию чемпіона України з «Бенфікою»

3557
7
ФК Динамо Київ

У першому матчі групового турніру Ліги чемпіонів «Динамо» розійшлося миром в Києві з «Бенфікою» (0:0).

Екс-гравець національної збірної України Іван Гецко розповів, на чию користь була нічия, зафіксована вчора на НСК «Олімпійський».

«На мій погляд, динамівці продемонстрували максимум своїх сьогоднішніх можливостей. Згоден, знову були образливі обрізки на своїй половині поля, але це все можна виправити. Важливо, що в цілому саме господарі контролювали хід подій. Я все ж, дотримуюся думки, що в «Динамо» з перших хвилин на вістрі атаки мав діяти Денис Гармаш. Адже після його виходу на заміну в другому таймі кияни стали організованіше грати в завершальній стадії, та й сам Гармаш міг забити і вміло підігравав партнерам.

Звичайно, прикро, що в компенсований час Фортуна посміхнулася «Бенфіці» і все закінчилося нічиєю. Команди залишилися при своїх, але все найцікавіше в цій групі тільки починається, особливо з огляду на розгромну поразку вдома «Барселони» від «Баварії».

Що стосується українця Романа Яремчука, що захищає кольори «Бенфіки», то він особливо нічим не запам'ятався. Хоча міг стати героєм поєдинку, якби реалізував свій гольовий момент. Але майстерність воротаря киян Дениса Бойка виявилася вище», - сказав Гецко.