4 пенальті за тайм. Севілья і Зальцбург розійшлися миром на старті ЛЧ

«Севілья» зрівняла результат на 42-й хвилині, коли з пенальті забив Ракітіч

3410
2

У матчі 1-го туру Ліги чемпіонів «Севілья» зіграла внічию з «Зальцбургом» (1:1). У грі було призначено 4 пенальті.

На 13-й хвилині у гостей Карім Адейємі не реалізував пенальті. На 21-й хвилині 11-метровий точно виконав Лука Сучіч, але на 37-й хвилині не влучив з точки.

«Севілья» зрівняла результат на 42-й хвилині, коли з пенальті забив Іван Ракітіч. У «Севільї» червону картку отримав Юссеф Ен-Несірі.

Севілья - Зальцбург - 1:1

Голи: Ракітіч, 42 хв (пен) – Сучіч, 21 (пен)

Незабиті пенальті: Адейємі, 13 (воротар), Сучіч, 37 (штанга) (обидва – Зальцбург)

«Севілья»: Буну, Хесус Навас (Монтіель, 87), Акунья, Кунде, Дієго Карлос, Ракітіч (Мір, 66), Фернанду Режес, Хоан Хордан (Ділейні, 46), Гомес (Ламела, 58), Сусо (Окампос, 46), Ен-Несірі.

«Зальцбург»: Кен, Ульмер, Вебер (Пентковськи, 51), Соле, Крістенсен, Камара, Зейвальд (Капальдо, 79), Ааронсон, Сучіч, Адейєми (Окафор, 80), Шешко (Адаму, 67).

Попередження: Дієго Карлос, 13. Зейвальд, 15. Ен-Несіри, 26. Ракітіч, 65. Ділейні, 82. Хесус Навас, 84. Капальдо, 84. Камара, 90+3. Окафор, 90+4.

Вилучення: Ен-Несірі, 50.

Суддя: Кульбаков (Білорусь).

14 вересня. Севілья. Стадіон «Рамон Санчес Пісхуан».