Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга чемпіонів
| Оновлено 14 вересня 2021, 15:56
7130
27

ДЕ ДЗЕРБІ: «Шахтар може як програти всім командам в ЛЧ, так і виграти»

«Шахтар» відкриває групу Ліги чемпіонів в Молдові

| Оновлено 14 вересня 2021, 15:56
7130
ДЕ ДЗЕРБІ: «Шахтар може як програти всім командам в ЛЧ, так і виграти»
shakhtar.com

Наставник «Шахтаря» Роберто Де Дзербі оцінив матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Шерифа». Гра відбудеться 15 вересня, початок о 19:45.

В іншому матчі групи зіграють «Інтер» і «Реал».

– Ваш завтрашній опонент – українець Юрій Вернидуб. Як ви охарактеризуєте футбол, який він ставить у «Шерифі»? Чи відрізняється його стиль від стилю українських тренерів, з якими ви вже грали цього сезону?
– Я гадаю, що це завжди залежить від футболістів. Наприклад, у «Шерифа» багато гравців, які діють на швидкості, полюбляють високий ритм. Ми дуже поважаємо цю команду. Вони кваліфікувалися до групи Ліги чемпіонів так само, як і ми.

– Наскільки «Шахтар» готовий до матчів Ліги чемпіонів після міжнародної паузи?
– Ми вже провели один матч у чемпіонаті України після паузи, і добре. Зараз належить гра Ліги чемпіонів. Ми готові. Поєдинок із «Шерифом» надважливий, і я не думаю, що футболістів потрібно сильно мотивувати, адже вони чудово знають, що самі мають бути добре мотивовані. Не слід думати, фаворити ми чи ні, слід просто бути дуже сконцентрованими на матчі, грати з нашою якістю й поважати суперника.

– Роберто, той факт, що ви стартуєте в груповому раунді поєдинком із «Шерифом», а не з іншими опонентами, які номінально міцніші, це плюс? І наскільки важливо почати з перемоги?
– Я не дивлюсь на такі нюанси – неважливо, фаворити ми перед матчем із «Шерифом» чи ні. Так само як і не дивлюсь, чи є на папері «Інтер» або «Реал» фаворитом перед зустріччю з нами. «Шахтар» може поступитись усім цим командам, але певен, що може і виграти в них усіх. Тому ми просто маємо думати про себе. Знаємо, як потрібно правильно готуватися до цих матчів, знаємо свою зброю, аби добре зіграти проти «Шерифа».

– Завтра на полі не буде Манора Соломона. Чи є у вас варіант, хто його замінить?
– Фернандо або Мудрик. Я вже знаю, проте не скажу.

Оцініть матеріал
(44)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Василь БАРАНОВ: «На нічию з Динамо я не згоден»
Футбол | 06 грудня 2025, 09:09 34
Василь БАРАНОВ: «На нічию з Динамо я не згоден»

Головний тренер «Кудрівки» спробує здивувати авторитетного суперника

Динамо порадили знайти гравця, сильнішого за Герреро, Бленуце, Пономаренка
Футбол | 06 грудня 2025, 10:45 0
Динамо порадили знайти гравця, сильнішого за Герреро, Бленуце, Пономаренка

Український тренер Олег Федорчук оцінив гру форвардів київського клубу у сезоні 2025/26

Коментарі 27
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Fedorenkoigor
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Жека
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Puppet_master
Обходячи срач між вболівальниками ДК, ШД позицію Де Дзербі рахую правильною, наступний сезон все покаже, цей сезон рахую для нього (Де Дзербі) пробним.
vladimirpa12
А может шесть раз сыграть вничью
айфокс криптожабор
Фернандо будет играть, на замену Мудрик. Хотя против такой закрытой команды как Шериф нужен Соломон, а не супербегунки.
Cruijff
Геніально.
Face Control
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Pixelman
Гений мысли
Primovocatus
А мы в это как верим, так и не верим.
Kostya Osipenko
Ми можемо виграти, або програти, або зіграти у нічию. Але, знаючи нашу команду,, може бути і четвертий варіант!
source02
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
mrhami
вангую, с шерифом будут потерянные очки....
ALKOSruLKA
... ну, з першим Шахтарю буде набагато легше....
Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
Скажите пожалуйста как болеть болельщику Динамо за Шахтер против Украинского тренера ?
Nashwill
Х@#ню якусь сказав Роберто
lenares85
Посмотрите на лицо Роберто там все написано, кислое понимает что с бубуинами этими их сделают все в группе
Хуакин Гусман Лоэра
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Stardeck84
обеспечил себе "подушку безопасности" наперед. А потом скажет "Ну я же говорил!". Не до**ешся..))