1

Юрій ВІРТ: «Боявся не виграти цей матч, вболівальники б не зрозуміли»

Наставник «Вереса» задоволений перемогою

Футбол 1/2/3. Юрій Вірт

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт резюмував гру своїх підопічних у переможному поєдинку зі «Львовом» (1:0):

«У нас всі ігри - принципові. Тому добре, що взяли три очки. Сьогодні я прочитав фразу Жозе Моуріньо. Він сказав: «Ця гра не була занадто принциповою, але я боявся програти цю гру». Перефразовуючи, я боявся не виграти цю гру, бо інакше вболівальники б мене не зрозуміли.

Тому дякую всім футболістам за ставлення до справи, за самовіддачу, за футбол.

По грі - не все вдавалося на старті матчу. Суперник дуже добре перекривав вільні зони. Ми не мали вільного простору. В першому таймі ми не створили багато моментів. Була більш бойова гра.

Гол у другому таймі перевернув усю гру, додав нам впевненості. Після цього суперник нічого не створив біля наших воріт. А ми довели гру до логічного завершення.

Для нас це дуже важлива перемога. Навіть у плані набору очок. Ми дебютанти і кожен турнірний бал для нас важливий. Наше завдання на сезон - зберегти місце в еліті. І маленькими кроками ми рухаємося до цієї мети», - сказав Вірт.