Зозуля зробив асист у другому поспіль матчі за Фуенлабраду

Український форвард відзначився гольовою передачею в матчі з «Сарагосою»

© ФК Фуенлабрада. Роман Зозуля

Вчора «Фуенлабрада» Романа Зозулі в п'ятому турі іспанська Сегунди вдома зіграла внічию з «Сарагосою» - 1:1.

Сам український форвард вийшов в основі «Фуенлабради» і був замінений на 85-й хвилині. На 25-й хвилині Зозуля відзначився гольовою передачею на Андерсона, який відкрив рахунок в матчі.

Зозуля взяв участь у всіх п'яти матчах «Фуенлабради» в нинішньому сезоні, і в другому поспіль відзначився гольовою передачею. Тиждень тому українець зробив асист в поєдинку з «Луго», який також завершився внічию 1:1.