Новак ДЖОКОВИЧ: «Я в усьому був нижче свого рівня»

Сербський тенісист програв фінал US Open

Новак ДЖОКОВИЧ: «Я в усьому був нижче свого рівня»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Лідер світового рейтингу Новак Джокович не зміг виграти фінальний матч в рамках Відкритого чемпіонату США з тенісу.
 
У матчі за титул серб у трьох сетах поступився Даніїлу Медведєву з Росії. Після матчу Новак поділився враженнями.

«Він дуже точно подавав. Вийшов на корт прекрасно налаштованим. Відчувалося, що кожен удар він виконує на максимумі можливостей. У нього спостерігалася тактична ясність. Він ідеально реалізував свій план.

З іншого боку, я зіграв нижче свого рівня. Ноги не працювали. Я намагався, викладався. Але припустився багатьох невимушених. Подачі не було.

Коли ти граєш з такою людиною, як Медведєв, який подає дуже точно, постійно виконує ейси, отримує багато легких очок на першому м'ячі, то ти на подачі постійно опиняєшся під тиском.

Якщо чесно, я в усьому був нижче свого рівня. На жаль, ось такий невдалий день. Не судилося.

Звичайно, в цілому я розчарований своїм виступом. Я міг і повинен був грати краще. Але це спорт. Іноді перемагаєш, іноді програєш. Поразка важка, дуже важка. Але в той же час я радий за нього, тому що він відмінний хлопець і заслужив титул. Дійсно заслужив», - сказав Джокович.

Джерело — US Open

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    infreader
    infreader, 13.09.2021 09:45
    +1
    Энди Мир, 13.09.2021 09:14
    Жаль, что когда найдут чем колется двухметровая урюпинская здыхля, то джоке не отдадут этот титул. Интересно когда пробы будут открывать?
    Он не ОКР представляет. Зачем ему допинг? Он и так всегда не ниже четвертьфинала. А поймают - дисквалификация - отсутствие возможности зарабатывать.
    У Новака была сложнее турнирная сетка. Циципас+ 5тисетовик со Зверевым в полуфиналею И это за полтора дня до финала.
    У медведева полуфинал был трехсетовым, с молодым тенниситом, который по ходу турнира уже выложился и матч вышел проходным.
    Никто же не робот
    vital
    online
    vital, 13.09.2021 08:50
    +1
    axylinam, 13.09.2021 07:54
    Не нужно было на олимпиаду ехать,тогда сил хватило бы на этот турнир
    Заднім числом можна говорити що завгодно. Мріяв про Золотий шлем, але ... вийшло як завжди. А по факту дійсно, мабуть, сил не вистачило. Ще й мікст із купою додаткових матчів для чогось Новак грав на Олімпіаді.
    Bogdan Skaskiv
    Bogdan Skaskiv, 13.09.2021 09:50
    0
    infreader, 13.09.2021 09:45
    Он не ОКР представляет. Зачем ему допинг? Он и так всегда не ниже четвертьфинала. А поймают - дисквалификация - отсутствие возможности зарабатывать.
    У Новака была сложнее турнирная сетка. Циципас+ 5тисетовик со Зверевым в полуфиналею И это за полтора дня до финала.
    У медведева полуфинал был трехсетовым, с молодым тенниситом, который по ходу турнира уже выложился и матч вышел проходным.
    Никто же не робот
    Циципас програв Алькарасу в частині сітки Медвєдєва
    Sportfil
    Sportfil, 13.09.2021 09:38
    0
    Энди Мир, 13.09.2021 09:14
    Жаль, что когда найдут чем колется двухметровая урюпинская здыхля, то джоке не отдадут этот титул. Интересно когда пробы будут открывать?
    Вот когда найдут, тогда и будете жалеть.
    infreader
    infreader, 13.09.2021 15:01
    -1
    Bogdan Skaskiv, 13.09.2021 09:50
    Циципас програв Алькарасу в частині сітки Медвєдєва
    пардон. ошибся. Конечно же Берретини
    Александр Петухов
    Александр Петухов, 13.09.2021 13:35
    -1
    Даниил признался, что в конце матча у него уже ноги сводило. И если бы Ноле смог довести счет до 5-5 в третей партии, то сил для борьбы уже просто не было.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    online
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 13.09.2021 09:00
    -1
    Значит мои глаза были правы насчёт ног. Видно было как Медведев пробивает форхэндом в диагональ и Джок не успевает.
    axylinam
    online
    axylinam, 13.09.2021 07:54
    -1
    Не нужно было на олимпиаду ехать,тогда сил хватило бы на этот турнир
    Энди Мир
    online
    Энди Мир, 13.09.2021 09:14
    -3
    Жаль, что когда найдут чем колется двухметровая урюпинская здыхля, то джоке не отдадут этот титул. Интересно когда пробы будут открывать?