АПЛ. Тріумфальне повернення Роналду, перша перемога Арсенала

Триває четвертий тур АПЛ

12516
4

Сьогодні відбулися ще шість матчів в рамках четвертого туру АПЛ. Кріштіану Роналду в своєму першому матчі після повернення в «Манчестер Юнайтед» оформив дубль і приніс перемогу над «Ньюкаслом». «Арсенал» здобув першу перемогу в сезоні, обігравши «Норвіч».

У центральному матчі ігрового дня «Манчестер Сіті» на виїзді мінімально обіграв «Лестер», а Олександр Зінченко провів весь матч на лаві запасних. Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 83-й хвилині матчу «Вест Хема» проти «Саутгемптона», але змінити результат зустрічі не зміг - нічия 0:0.

«Арсенал» - «Норвіч» - 1:0
Гол: Обамеянг 66

«Вотфорд» - «Вулверхемптон» - 0:2
Голи: Сьєрральта 74 (автогол), Хван Хі Чхан 83

«Саутгемптон» - «Вест Хем» - 0:0
Вилучення: Антоніо (Вест Хем) 90+5

«Брентфорд» - «Брайтон» - 0:1
Гол: Троссард 90