Україна – Португалія – 5:7. Невдача на старті Євроліги з пляжного футболу

1807
3
УАФ

9 вересня збірна України з пляжного футболу провела свій перший поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2021, що проходить у португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Підопічні Миколи Костенка зустрічалися з командою, що посідає друге місце у світовому рейтингу, – збірною Португалії. Перший період у матчі залишився за господарями змагань, які вийшли вперед зусиллями Джордана.

Друга 12-хвилинка вийшла напрочуд результативною. У ній українці та португальці забили один одному по 4 м'ячі, і перед останнім періодом підопічні Маріо Нарсізо були попереду – 5:4. У третьому періоді команди спочатку обмінялися голами, а на останніх секундах португальці поставили крапку – 7:5 на їхню користь.

В іншому поєдинку в групі збірна Італії впевнено переграла Швейцарію – 7:3. 10 вересня синьо-жовті у другому своєму поєдинку Суперфіналу Євроліги зіграють з Італією.

Суперфінал Євроліги 2021

Група 2, 1-й тур, 9 вересня

Україна – Португалія – 5:7

Голи: Войтенко (16), Корнійчук (20), Щериця (20, з пенальті, 34), Пашко (23) – Джордан (1, 16, з пенальті, 36), Мартінс (15, 24, 27), Сантуш (22).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Вилучення: Гладченко (9), Щериця (36).