ФОТО. Магучіх і Ласіцкене сфотографувалися разом у Цюріху

У Цюріху українка посіла друге місце, а росіянка виграла золото

ФОТО. Магучіх і Ласіцкене сфотографувалися разом у Цюріху
© Instagram

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх і росіянка Марія Ласіцкене сфотографувалися разом у Цюріху.

Австралійка Елеанор Паттерсон виклала групові фотографії учасниць Діамантової ліги в стрибках у висоту.

На фото – Елеанор Паттерсон, українка Ірина Геращенко, австралійка Нікола Макдермотт, Каміла Ліцвінко з Польщі, а також українка Ярослава Магучіх і росіянка Марія Ласіцкене.

У Цюріху Магучіх посіла друге місце, а Ласіцкене виграла золото. Нагадаємо, спільна фотографія Магучіх і Ласіцкене на Олімпіаді-2020 у Токіо викликала великий скандал.

Джерело — Instagram

(52 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    adidas777
    adidas777, 09.09.2021 23:37
    +7
    slavko4, 09.09.2021 23:30
    Не пиши мені сепарською мовою, я її погано розумію.
    Я пишу на том языке, на котором мне удобно общаться!
    Я живу в свободной стране, и я сейчас не на работе.
    Кто ты такой, что будешь мне указывать?
    Всё ты прекрасно понимаешь, и даже вбросы для срача закидываешь сюда.
    Я таких псевдо украинцев видел перевидел.
    Только такие псевдо любители Украины,как ты могут писать
    - "Патриоты фас!"
    И после этого ожидать к себе нормального отношения?
    Иди броди отсюда, шановний.
    Dozor
    Dozor, 09.09.2021 22:22
    +7
    У цього гівно- сайту всі новини для розпалення ненависті між людьми зі сходу та заходу країни((((
    Vlad Knyaznin
    Vlad Knyaznin, 09.09.2021 22:17
    +6
    а вот и кремлёвскую ботоферму подвезли
    slavko4
    slavko4, 09.09.2021 23:29
    +5
    Шановні, ви турбуєтесь, що в країні війна, а національна безпека під загрозою?
    Розставляйте пріоритети правильно. Ви мабуть не підозрюєте яка вакханалія коїться, наприклад, в УкрОборонПромі. Пропоную зосередити ваше праведне обурення і палкі пориви патріотизму на питаннях, від яких дійсно залежить безпека і майбутнє держави. А тоді, вже поговоримо про такі дрібниці, як фоточки в інстаграмі, ок?
    Владислав Антонов
    Владислав Антонов, 10.09.2021 08:42
    +4
    Там польська спортсменка завершувала кар'єру, от і попросила інших учасниць змагання сфоткатись з нею на пам'ять. Нічого крамольного тут не бачу.
    iravik83
    iravik83, 09.09.2021 22:04
    +4
    Serhiy (Миколаїв), 09.09.2021 21:54
    Кончена зашкваренна мразота, що ласіцкене, що магучіх.
    сам ты мразота конченая!!
    kaka
    kaka, 09.09.2021 22:02
    +4
    может у девченок просто нормальные отношения .... они что с какимито провокационными портретами фоткались
    Denmark1107
    Denmark1107, 10.09.2021 11:46
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 10.09.2021 08:39
    Приношу свои извинения, что вмешиваюсь в ваш весьма интеллектуальный разговор,, но для общего развития не могли бы вы их, конфликты, перечислить хотя бы за последние лет 50-60.
    Очень интересно.
    тАвАрЫщЪ... мабуть, ти чи позавчора тільки народився, чи абсолютно нічим ПОТРІБНИМ в житті, окрім інтернету, не цікавишся??? Кажеш, за пАследніх 50-60 лЄт... Хмм... Ну, тоді ось тобі ПЕРЕЛІК "добрих" дій, за алфавітом, від парнокопитних мешканців болот: Азербайджан-1920, 1988, 1990 // Ангола-1975 // Афганістан-1979 // Бангладеш-1972 // В'єтнам-1961 // Грузія-1921,1991,1992,2008 // Дагестан-1994,1999 // Ефіопія-1977 // Єгипет-1962 // Ємен-1962 // Інгушетія-1992 // Камбоджа-1970 // Китай-1929,1946,1950,1969 //... І ще + 15 Країн, куди лапоть пихав своє лІцо... Потрібно, напишу. Просто не хочу витрачати на такого "інтелектуала" свій час.
    Lyolik
    Lyolik, 10.09.2021 11:40
    +3
    xvalenok02, 10.09.2021 11:32
    А что в Турции и когда было?
    Сбили рашкин самолёт, в ответ беспощадно давили помидоры.
    Lyolik
    Lyolik, 10.09.2021 11:26
    +3
    xvalenok02, 10.09.2021 08:39
    Приношу свои извинения, что вмешиваюсь в ваш весьма интеллектуальный разговор,, но для общего развития не могли бы вы их, конфликты, перечислить хотя бы за последние лет 50-60.
    Очень интересно.
    В Турции кофликта не получилось, там они просто обхезались.
    Lyolik
    Lyolik, 10.09.2021 11:22
    +3
    xvalenok02, 10.09.2021 08:39
    Приношу свои извинения, что вмешиваюсь в ваш весьма интеллектуальный разговор,, но для общего развития не могли бы вы их, конфликты, перечислить хотя бы за последние лет 50-60.
    Очень интересно.
    Азербайджан, Молдова, Сирия, Грузия, Югославия, Украина. Хватит?
    Дмитрий Зиборов
    Дмитрий Зиборов, 10.09.2021 09:08
    +3
    На плечі Магучих рука Ніколи Макдермотт, у неї манікюр відрізняється від манікюру Лісіцкане
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 09.09.2021 23:39
    +3
    і дуже активне ольгіно...
    Denmark1107
    Denmark1107, 10.09.2021 12:07
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 10.09.2021 11:57
    Пожалуйста или украiнською мовою пиши.
    Или на руском языке.
    А я якою тобі НАПИСАВ, на ІДІШ? Те, що невідомо, перепитуй. А загалом, я в житті використовую коктейль-орган, коли вимушений спілкуватись з АМЕБОЮ, котра не врубається ні в що окрім к0з0-вінегрету.
    Я зараз на роботі. А на сайт зайшов ,т.я. побачив у Telegram цей матеріал.
    Все, лапте-гАвАрящіЄ, до ВЕЧОРА. Потім продовжимо.
    Denmark1107
    Denmark1107, 10.09.2021 11:55
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 10.09.2021 11:31
    Не хватит. Это не 90%.
    Что в азербайджане случилось?
    В молдове националисты бучу подняли. Кому-то успокаивать надо было.
    В сирии были французы, англичане, немцы, пиндосы. И ничего не могли сделать с игилом, мятежнмками, террористами. Пока росияне не стали помогать законной власти. После этого немного успокоилась.
    Грузия сложная проблема. Тут ничего сказать не могу.
    Югославия проще всего. Пришли пиндосы и начали бомбить даже не спрашивая совет Европы и членов по НАТО. Единолично решили помочь сепаратистам и помогли развалить страну.
    Украину трогать не будем. Не объективное мнение будет.
    Согласен лелик?
    Мама Мія та що ж ти за таке пластикове зібрання..?
    Лапоть в Сирії перебуває виключно з-за портів для перебування у Середземному морі.
    А совок, якщо ти не знаєш, то мав більше 30 маріонеточних парламентів по всьому Світу, де без волі к0з0-ліцих не відбувались жодні вибори. Допоки це штучне непорозуміння не зникне з Планети Земля, будуть продовжуватись всюди вибухи, повстання, сепар-невдоволення, тощо. Лапоть таке має кредо життя, - сам в навозі, але не припиняє црати навколо. Нащадки фіно-угрів і частково тюрків.., вони будуть з гнилими зубами, а намагаються вважати себе еталон-кодлом.
    temamx2727
    temamx2727, 10.09.2021 03:05
    +2
    О боже, та пускай хоть каждый день фоткается с ней, вы будете каждый день новость публиковать?
    Yura Юрий
    online
    Yura Юрий, 11.09.2021 00:37 (змінений)
    +1
    xvalenok02, 10.09.2021 08:39
    Приношу свои извинения, что вмешиваюсь в ваш весьма интеллектуальный разговор,, но для общего развития не могли бы вы их, конфликты, перечислить хотя бы за последние лет 50-60.
    Очень интересно.
    развивайся https://ru.wikipedia.org/wiki/ Список_войн_и_вооружённых_конфликтов_Рос
    garik_trinity
    garik_trinity, 10.09.2021 18:39
    +1
    xvalenok02, 10.09.2021 11:31
    Не хватит. Это не 90%.
    Что в азербайджане случилось?
    В молдове националисты бучу подняли. Кому-то успокаивать надо было.
    В сирии были французы, англичане, немцы, пиндосы. И ничего не могли сделать с игилом, мятежнмками, террористами. Пока росияне не стали помогать законной власти. После этого немного успокоилась.
    Грузия сложная проблема. Тут ничего сказать не могу.
    Югославия проще всего. Пришли пиндосы и начали бомбить даже не спрашивая совет Европы и членов по НАТО. Единолично решили помочь сепаратистам и помогли развалить страну.
    Украину трогать не будем. Не объективное мнение будет.
    Согласен лелик?
    1) Карабахский конфликт, в котором Россия помогала армянам отжимать у Азербайджана территории;
    2) А кто РФ давал полномочия успокаивать националистов в чужой стране?
    3) Ага, НАТО не смогло, а тут пришли доблестные россияне, которые сразу порядок навели. Верю, да;
    4) Да никакой проблемы нет. "Народы Абхазии и Южной Осетии" попросили РФ защитить их и ввести войска. Ничего не напоминает?
    5) Милошевич этнические чистки устраивал. И не только албанцев, но и хорватов, и боснийцев;
    6) А почему не трогать Украину? Чего боимся?
    Lyolik
    Lyolik, 10.09.2021 12:20
    +1
    Primovocatus, 10.09.2021 12:16
    Фото сделано по просьбе полячки, которая завершает карьеру.
    Можно было вежливо объяснить, что вместе в представителем раши, никаких фото, отдельно, пожалуйста.
    Denmark1107
    Denmark1107, 10.09.2021 11:59
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 10.09.2021 11:54
    Если сказал А, то уже и Б говори.
    Я ж тобі сказав, ЩО не маю часу. І ці дані я тобі виклав не щойно взяті з вікіпедії. Я історією цікавлюсь все своє життя. А болотна цивілізація, - це особливий спектр, т.я. від А до Я складається з Фуфла і Фейка. Їхній розмовний орган, котрий справедливо Є болгарським Койне, сучасну назву отримав лише в 30-хх роках ХХ століття завдяки Йосі Джугашвілі.