ЛЕОНЕНКО: «Україна почала гру з пожежі, а палієм був Зінченко»

Спеціаліст поділився враженнями про товариський матч Чехія — Україна (1:1)

15521
24
УАФ. Олександр Зінченко

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко підбив підсумки товариського поєдинку Чехія — Україна (1:1).

«Ми почали гру з пожежі, і палієм був Зінченко, який повинен був отримувати червону картку вже на першій хвилині. До п'ятої хвилини двічі помилився Бойко. Кривцов весь перший тайм не міг вибити м'яч зі штрафного, так само, як і Соболь в моменті з пропущеним голом. Гол, в принципі, не випадковий, тому що ми повинні були пропускати ще раніше.

Боюся, що після таких ігор народ може і не піти на стадіон. Мені, наприклад, не цікаво дивитися, як моя команда відбирає м'яч 95 хвилин.

Хочу привітати Корнієнка з дебютним голом. М'яч добре ліг на ногу, і вийшло його забити. Красива атака і красивий гол. Різниця між Чехією і Україною реально величезна. Ми не те що відскочили, а я взагалі вважаю, що якби ми виграли, це була б просто щаслива перемога», — сказав Леоненко.

Джерело Футбол 1/2/3
(137)

«Нейтралка» знищена. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань

Екс-чемпіон світу: Ф'юрі виставляє себе ідіотом. Знає, що потрапив у халепу
Бокс | 29 березня 2024, 01:57 0