Лассіна Траоре допоміг своїй команді здобути нічию в поєдинку з Алжиром (1:1)

1971
1
ФК Шахтар Донецьк. Лассіна Траоре

У домашньому поєдинку з Алжиром у межах відбору на ЧС-2022 форвард «Шахтаря» та збірної Буркіна-Фасо Лассіна Траоре вийшов у стартовому складі своєї команди й провів на полі 81 хвилину.

Перший тайм завершився на користь гостей, які опинилися попереду завдяки влучному удару вінгера «Галатасараю» Соф’яна Фегулі. Господарі зуміли зрівняти рахунок по перерві, при цьому в гольовій комбінації безпосередню участь узяв форвард «гірників»: на 64-й хвилині Траоре обіграв захисника і виконав передачу на лінію воротарського, де Абдул Тапсоба другим дотиком переправив м'яч у ціль.

1:1 – збірна Буркіна-Фасо набрала 4 очки у 2 стартових матчах і ділить з Алжиром перше і друге місця в групі А. Наступний поєдинок кваліфікації – 6 жовтня на виїзді з аутсайдером квартету Джибуті.

(11)

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 04:16 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону

6:0, 6:0. Відома наступна суперниця Ястремської в Мадриді
Теніс | 25 квітня 2024, 19:15 8