Україна виграла у Бельгії і вийшла до 1/8 фіналу чоловічого Євро

Наші волейболісти здобули третю перемогу в турнірі і забезпечили собі третє місце в групі

Україна виграла у Бельгії і вийшла до 1/8 фіналу чоловічого Євро
© CEV

В цьому матчі вирішувалася доля путівки в плей-оф. Команда, яка програвала, ризикувала залишитися на п'ятому місці і не вийти з групи.

У стартовому складі наставник збірної України Угіс Крастіньш виставив таких гравців: Терьоменко, Щитков, Плотницький, Семенюк, Вієцький, Ковальов і ліберо Брова. Початок першого сету пройшов з невеликою перевагою бельгійців, які до середини партії постійно вели в рахунку. Українцям все ж вдалося наздогнати суперників 13:13, а потім і вийти вперед 17:15. Але в кінцівці сету збірна Бельгії знову додала і з третього сетбола взяла партію 25:27.

А далі вже гра йшла під диктовку нашої команди. Три наступних партії вона починала сильно і йшла вперед. Звичайно ж, бельгійці боролися як могли, проте, було видно, що збірна України контролює хід подій і постійно знаходиться на крок попереду. Так, у другій партії наша перевага становила «плюс 6» очок 13:7, потім «плюс 5» - 16:11 і 20:15. І хоча супернику вдалося наблизитися на відстань одного м'яча, сет взяли українці 25:23.

У третьому сеті ситуація на майданчику майже повторилася, але після того, як на табло знову з'явився рахунок 20:15, збірна України не стала «гратися з вогнем», а довела справу до впевненої перемоги 25:18.

Четверта партія стала заключною в матчі. Українці повели 4:0, потім дозволили бельгійцям ліквідувати відставання 6:6. Рівна гра йшла майже до самої кінцівки, після чого наші хлопці вийшли вперед 22:20. Цієї мінімальної переваги вистачило, щоб утримати переможний рахунок і добитися остаточного успіху 25:23.

Цікаво, що капітан українців Олег Плотницький і діагональний Дмитро Вієцький набрали однакову кількість очок - по 22. В активі Юрія Семенюка 13 очок і Іллі Ковальова - 12.

Таким чином, збірна України набрала 7 очок і гарантувала собі третє місце в групі А, яке дає право виходу до 1/8 фіналу.

Свій заключний поєдинок на груповій стадії наша команда зіграє в середу 8 вересня з Польщею. Початок гри о 18.30 за київським часом.

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки. Група А

Україна - Бельгія 3:1 (25:27, 25:23, 25:18, 25:23)

Україна: Плотницький, Діденко, Вієцький, Дрозд, Єрещенко, Терьоменко, Фомін (ліберо), Брова (ліберо), Остапенко, Семенюк, Ковальов, Щитков, Полуян, Сидоренко
 
Бельгія:
Ван ден Драйс, Тюрлінкс, Деро, Де Хулст, Ван Ельсен, Ван де Вельде, Ріббенс (ліберо), Де Хеер, Верханнеман, Тюс, Россеакс, Десмет, Гліскей, Перин (ліберо)
 
Арбітри: Владімір Олійник (Росія), Озан Гаджі Сарікая (Туреччина)

Спорткомплекс: «Таурон Арена», Краків (Польща)

УКРАЇНА - БЕЛЬГІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Ігор Заржицький, Sport.ua

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Maxcrimea10
    Maxcrimea10, 08.09.2021 00:00
    +21
    Красавчики)
    roman75zpr
    online
    roman75zpr, 08.09.2021 00:02
    +19
    У нас теперь в игровых видах спорта есть боевая команда, с характером!
    adidas777
    online
    adidas777, 08.09.2021 00:01
    +13
    Парни вы лучшие!!!!!!!!!!
    Paul15
    Paul15, 08.09.2021 00:13
    +12
    Молодцы, даёшь четвертьфинал!
    maksimisgreat
    online
    maksimisgreat, 08.09.2021 00:53
    +10
    Сегодня подача пошла гораздо лучше, чем в последних матчах. Это как раз было то, что надо было подтянуть.
    Последнюю партию на характере вытащили!
    Олег Плотницкий провел отличную игру. В сложных моментах проявил себя замечательно. Наш капитан!
    Дима Виецкий улучшил атаку по сравнению с Португалией. Красавчик!
    Илья Ковалев порадовал.
    И конечно большое спасибо Угису Крастиньшу! Наш лучший тренер и вожак. Ни на секунду не выключался из игры. Контролировал всё и для победы сделал всё.
    TimurKhAI
    TimurKhAI, 08.09.2021 00:23
    +10
    Zaplitnyi, 08.09.2021 00:09
    А з якою групою пересікаємось у плей-офф?
    С той группой, где в лидерах Нидерланды, Турция и Россия.
    Если турки завтра сдуру не влетят финнам, то выйдут на нас в 1/8-й. И это будет вполне приемлемый вариант (хоть мы им и уступили совсем недавно в финале Евролиги).
    Если же финны сотворят сенсацию, то получим в плей-офф куда более неприятного оппонента – РФ, которая своим неожиданным поражением в игре 1-го туре с Турцией всё в этой группе запутала весьма интересным образом.
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 08.09.2021 00:34
    +8
    по-любе молодці
    LomUs17
    LomUs17, 08.09.2021 02:25
    +7
    Наконец-то и волейбол подтянулся, давно пора! Мужики, спасибо!!!
    Artem79
    online
    Artem79, 08.09.2021 00:40
    +7
    Нашим бы подачу постабильнее, как сегодня в 3 сете и можно реально выходить в 1/4.
    Kinik
    Kinik, 08.09.2021 00:21
    +6
    Zaplitnyi, 08.09.2021 00:09
    А з якою групою пересікаємось у плей-офф?
    З кацапами або турками
    Spectra
    Spectra, 08.09.2021 02:30
    +5
    На кого бы не попали надо играть, у турков хорошо было бы взять реванш, а если кацапи, то тут сносит помойку.
    OVS
    OVS, 08.09.2021 00:42
    +5
    Шикарна перемога !!!
    tima fialko
    tima fialko, 08.09.2021 07:35
    +4
    Що приємно,команда має характер-вириває кінцівки матчів.Не хочеться загадувати,щоб пташку надії не спугнуть
    Sets
    Sets, 08.09.2021 08:42
    +3
    Отличная победа ! Ментально наша сборная добавляет с каждым матчем .
    Zaplitnyi
    online
    Zaplitnyi, 08.09.2021 00:32
    +2
    TimurKhAI, 08.09.2021 00:23
    С той группой, где в лидерах Нидерланды, Турция и Россия.
    Если турки завтра сдуру не влетят финнам, то выйдут на нас в 1/8-й. И это будет вполне приемлемый вариант (хоть мы им и уступили совсем недавно в финале Евролиги).
    Если же финны сотворят сенсацию, то получим в плей-офф куда более неприятного оппонента – РФ, которая своим неожиданным поражением в игре 1-го туре с Турцией всё в этой группе запутала весьма интересным образом.
    Думаю що з москалями було б легше грати, так як вони у всіх іграх програють як мінімум сет. Так само у нас буде час на підготовку та відпочинок у виді "товариської" гри з поляками. Крім того для гравців це буде подвійна мотивації у вирі сьогоднішніх подій.
    Nomad
    Nomad, 08.09.2021 08:27
    0
    И? Выходим на РФ?
    SokolikS
    SokolikS, 08.09.2021 07:18
    0
    Zaplitnyi, 08.09.2021 00:32
    Думаю що з москалями було б легше грати, так як вони у всіх іграх програють як мінімум сет. Так само у нас буде час на підготовку та відпочинок у виді "товариської" гри з поляками. Крім того для гравців це буде подвійна мотивації у вирі сьогоднішніх подій.
    Не стоит строить себе иллюзии, с турками шансы будут, а с РФ - нет.
    Zaplitnyi
    online
    Zaplitnyi, 08.09.2021 00:09
    0
    А з якою групою пересікаємось у плей-офф?