Українські каратисти завоювали 8 медалей на змаганнях у Каїрі

2360
1
karate.ua

З 3 по 5 вересня в Каїрі (Єгипет) відбувся черговий етап Прем'єр-ліги Karate1. Українську команду представляли 20 спортсменів. Наші співвітчизники завоювали 8 нагород: 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.

Призери Олімпійських ігор Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна пропустили ці змагання. Зате поїхала до Каїра Аніта Серьогіна, яка також виступала в Токіо-2020, але не змогла зачепитися за олімпійську медаль.

Серьогіній вдалося виграти в Каїрі золоту медаль Прем'єр-ліги, для неї це друга нагорода найвищого ґатунку на подібних змаганнях. Ще одне золото виграла Галина Мельник, яка в фіналі залишила зі сріблом іншу українку Еліну Сєлємєнєву.

Другим сріблом скарбничку збірної України поповнила Анастасія Степашко, а Микита Філіпов, Віктор Стефанюк, Андрій Заплетний та Різван Талібов стали бронзовими призерами.