Журналіст: УЄФА заборонив громадянам України відвідання гри Шериф – Шахтар

Франков розповів про ситуацію з поєдинком 1-го туру ЛЧ 15 вересня о 19:45

Журналіст: УЄФА заборонив громадянам України відвідання гри Шериф – Шахтар
© Getty Images/Global Images Ukraine

Футбольний журналіст Артем Франков повідомив, що УЄФА заборонив громадянам України відвідувати матч 1-го туру Ліги чемпіонів «Шериф» – «Шахтар»:

«Є відомості, що УЄФА з подачі УАФ заборонив громадянам України відвідування матчу Ліги чемпіонів «Шериф» – «Шахтар».

Зрозуміло, це не поширюється на членів офіційної делегації. Мова про вболівальників, у яких при вході на стадіон перевірятимуть паспорти.

До слова, звикайте поступово. Як би там не шуміли фанати, чого б там не говорилося про свободу особистості, квитки з прізвищами та документами, що посвідчують особу, рано чи пізно стануть повсюдним явищем. Просто в Тирасполі, як ви розумієте, своя специфіка. Вони б і раді нашим, але їм з УЄФА спустили».

Матч 1-го туру Ліги чемпіонів «Шериф» Тирасполь – «Шахтар» Донецьк пройде 15 вересня о 19:45.

Джерело — Telegram

(236 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Yelsss
    Yelsss, 07.09.2021 07:17
    +4
    Яка причина?
    Jaime_Lannister
    Jaime_Lannister, 07.09.2021 21:44
    +3
    Ігор Нестеренко, 07.09.2021 15:01
    Привыкайте, все по паспортам! Все в стойло
    Ну так, простіше анонімно прийти на стадіон і вести себе як бидло. А з засвіченим паспортом страшно, правда?
    Fangold
    Fangold, 07.09.2021 13:20
    +2
    Так а там купа людей з паспортами України живуть, у них там по 4 паспорти у всіх )))
    solart1964
    solart1964, 07.09.2021 09:01
    +2
    А УЕФА может кому-то запрещать куда-то ехать? Охренеть мир перевернулся. Врач кантона определяет играть или нет, УЕФА разрешает или запрещает людям куда-то ехать. Что дальше?
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 07.09.2021 01:49
    +2
    Агов, Франков!
    Казав "А" - кажи "Б".
    Що там за закотол УАФ спричинила?
    adidas777
    online
    adidas777, 07.09.2021 01:19
    +2
    С подачи УАФ?
    Это с какого перепугу?
    Face Control
    Face Control, 07.09.2021 18:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Primovocatus
    Primovocatus, 07.09.2021 10:10
    -1
    В 2010 играли и ездили.
    Шериф - Динамо 2:0, 0:0.
    Ігор Нестеренко
    Ігор Нестеренко, 07.09.2021 15:01
    -2
    Привыкайте, все по паспортам! Все в стойло
    Lyolik
    Lyolik, 07.09.2021 11:18
    -2
    Хью Джекман, 07.09.2021 01:12
    И почему УАФ это сделала? Шахтер не хочет своих болельщиков на матче?
    Он не хочет их везти и билеты раздавать на шару.
    Хью Джекман
    Хью Джекман, 07.09.2021 01:12
    -3
    И почему УАФ это сделала? Шахтер не хочет своих болельщиков на матче?