БАБИЧ: Після випадкової нічиєї з казахами Україну рано списувати з рахунків

Спеціаліст – про минулі поєдинки команди Олександра Петракова

1714
2
ФК Маріуполь. Олександр Бабич

Колишній головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич висловився після матчу відбору на ЧС-2022 Україна - Франція (1:1).

«Наші хлопці дуже добре зіграли в першому таймі, відразу після перерви трапився збій, швидше за все, господарі виявилися не зовсім готовими до перестановок французів, вони почали притискатися до своїх воріт і поплатилися: чемпіони світу вирівняли становище. Хоча в цілому, підопічні Олександра Петракова сміливо можуть записати звітний поєдинок собі в актив. Вони довели, що після випадкової нічиєї з казахами їх рано списувати з рахунку, вони продовжують перебувати в грі.

Кого відзначити? Мені сподобався Роман Яремчук, поряд з Андрієм Ярмоленком він стає одним з лідерів збірної.

Також важливо, що зросла конкуренція за місце в старті. Поки що з потраплянням в основу виникли проблеми у Руслана Маліновського, але, думаю, що в наступному поєдинку - з фінами, з їхньою насиченою обороною, півзахисник «Аталанти» зіграє, адже будуть потрібні його дальні «постріли».

До речі, це дуже добре, що на черзі у збірної України товариський матч - з чехами. Буде можливість проглянути найближчий резерв з розширеного списку кандидатів до головної команди країни. Це важливо, як для самих футболістів, так і тренерського штабу. На фініші відбірного циклу необхідно зупинити свій вибір на найдостойніших».