75 медалей України! Збірна посідає шосте місце на Паралімпіаді

Українці продовжують успішно виступати в Токіо

9406
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Москаленко

На Паралімпійських іграх у Токіо відбувся восьмий змагальний день. 1 вересня українці завоювали 8 медалей — 2 золотих, 2 срібних і 4 бронзових.

Паралімпійськими чемпіонами стали штовхачка ядра Анастасія Москаленко та Максим Кріпак, якому не було рівних у плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Срібні медалі завоювали Василь Ковальчук (стрільба) і Олексій Федина (плавання).

«Бронзу» вибороли Ірина Щетнікова (стрільба), Яна Бережна (плавання), Ярина Матло (плавання) та Віктор Дідух/Максим Ніколенко (настільний теніс).

Всього на рахунку України 75 медалей (17 золотих, 35 срібних і 23 бронзових), із цим показником команда посідає 6-е місце у загальному заліку і 4-е місце за загальною кількістю завойованих медалей.