Огляд шостого туру Першої ліги

1725
2
ФК Кривбас

«Кремінь» виграв у «Гірника-Спорт» з рахунком 1:0. Переможним голом відзначився Віталій Бойко, який на 90+5-й хвилині реалізував пенальті. Команда з Кременчука перервала чотириматчеву серію з поразок, перемігши вперше зі стартового туру. А для «Гірника-Спорт» це четверта поразка поспіль. Також команда з Горишніх Плавнів не забиває вже три тури поспіль.

«Прикарпаття» знову забило і на цей раз перемогло. Команда з Івано-Франківська відзначається голами в 5 з 6 матчів нового сезону. На цей раз прикарпатці перемогли з рахунком 1:0 «ВПК-Агро», завдяки голу Назарія Воробчака.

«Кривбас» в непростому поєдинку зміг взяти три очки. Криворіжці на своєму полі програвали по ходу зустрічі 0:2 «Поділлю»: гості двічі поставили автографи у воротах суперника вже до 14-ї хвилини. Але «Кривбас» зумів тричі забити і перемогти з рахунком 3:2! Цей матч був найбагатшим у турі на жовті картки. Головний суддя матчу Олександр Солов'ян 10 раз показав футболістам попередження.

Нульова нічия була зафіксована в поєдинку «Оболонь» - «Олімпік». До слова, «пивовари» не можуть забити два тури поспіль, а донеччани два тури поспіль не пропускають.

«Краматорськ» в гольовому поєдинку виграв у «Ужгорода» з рахунком 3:2. До речі, краматорчани виграли зустріч на день народження головного тренера команди Олексія Городова, якому 28 серпня виповнилося 43 роки. До слова, «Ужгород» три тури поспіль йде з поля з забитими м'ячами.

«Полісся» в Житомирі виграло у «Альянса». На гол досвідченого Піднебенного господарі поля відповіли точним ударом Нестерова і дублем Коломойця. До речі, «Альянс» програв вперше з першого туру, коли команда поступилася «Металісту» (0:2).

«Нива» і «Агробізнес» розписали мирову 1:1. Команда з Тернополя не програє вже чотири гри поспіль. Колектив з Волочиська три тури поспіль не може перемогти.

У центральному матчі туру «Металіст» в Луцьку виграв у «Волині». Харків'яни здобули перемогу з рахунком 3:0 завдяки голам Романюка, Банади і зіркового бразильця Пейшото, який відзначився забитим м'ячем у другому турі поспіль.

«Металіст» з 18 очками лідирує в Першій лізі. «Кривбас» з 16 балами йде другим. Третю позицію займає «Краматорськ» з 12 очками, а четвертою йде «Нива», у якої 11 балів. Замикає турнірну таблицю з 1 очком «Ужгород», матчі за участю якого, на даний момент, найрезультативніші в Першій лізі. У поєдинках закарпатської команди забито вже 23 м'ячі за 6 турів. Це в середньому майже 4 голи за матч.

Голи:
Ловріч, 44, Дебелко, 50, Рябов, 75 - Островський, 5, Карпенко, 14.

«Оболонь» - «Олімпік» - 0:0

28 серпня

«Краматорськ» - «Ужгород» - 3:2
Голи:
Прокопчук, 14, Вітенчук, 17 (з пенальті), Сеницкий, 84 - Гайдучик, 39, Шкіндер, 89.

«Полісся» - «Альянс» - 3:1