Знову боротьба тільки до перерви. Мотор і в другому матчі обіграв Татран

Запорізький клуб вийшов у Фінал чотирьох SEHA-Ліги

2986
1
seha-liga.com

Запорізький «Мотор» вийшов у Фінал чотирьох SEHA-Ліги, і в другому поєдинку обігравши словацький «Татран». Втім, після суботньої перемоги команди Гінтараса Савукінаса (27:22) навряд чи хтось міг припустити, що запорожці упустять путівку у вирішальну стадію турніру.

Як і днем ​​раніше, в першому таймі на майданчику Палацу спорту «Юність» у Запоріжжі точилася вперта гра - команди обмінювалися результативними атаками. Тільки на 20-й хвилині господарі зуміли зробити різницю «+2», але словаки оперативно зрівняли результат. У підсумку, перша половина зустрічі цілком логічно завершилася внічию.

А в другому таймі втомлені словаки перестали чинити опір. Переломним моментом у матчі стали два м'ячі «Мотора», закинуті в чисельній меншості. У гостей гра розладналася, і різниця в рахунку стала збільшуватися на користь «Мотора». Добре себе проявив голкіпер Іван Мороз, який не тільки відзначився надійною грою, але і закинув два м'ячі в ворота суперників.

Разом з «Мотором» до Фіналу чотирьох вже вийшли угорський «Веспрем» і білоруський «Мєшков Брест». Саме угорський клуб стане суперником «Мотора» в півфіналі, який відбудеться 3-го вересня. Ще одним учасником Фіналу чотирьох стане переможець пари «Загреб» (Хорватія) - «Вардар 1961» (Македонія). У першому матчі македонці здобули перемогу з рахунком 24:20.

SEHA LEAGUE. 1/4 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 27:22).

«Мотор» (Запоріжжя, Україна) - «Татран» (Прешов, Словаччина) - 29:19 (12:12).

«Мотор»: Мороз, Комок, Малашинскас (1), Пуховський (2), Денисов (1), Тільте, Турченко (1), Кравченко (4), Косано, Козакевич (3), Донцов (4), Горига (2), Бурзак (2), Касай (1), Васильєв (2), Бохан (4).

«Татран»: Колодеті, Лебен, Сантуш (1), Пачеко, Лінарес, Речічар (6), Лебен, Радченко (2), Кравчак, Касаткін (1), Гарсія (4), Міхалка, Клімак-Фейко, Фех (5).

Палац спорту «Юність» (Запоріжжя, Україна)